fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Легенди Чарівнолісся

Вийшов перший тизер українського фентезі фільму “Легенди Чарівнолісся” режисера Віктора Андрієнка

524

Злі сили, вовкулаки та розбійники проти незвичайної трійці – 10-річного хлопчика, воїна та мольфара. Хто переможе в боротьбі добра і зла? Творці фентезійного фільму “Легенди Чарівнолісся” представили перший офіційний тизер.

Так сталося, що суворий Воїн (Сергій Стрельников) та веселий Мольфар (Василь Бендас) стали охоронцями чванькуватого хлопчиська Марека (Олексій Сморігін). І тепер цій різношерстій компанії доведеться не тільки знайти спільну мову, а, рятуючи світ Чарівнолісся, протистояти наймогутнішим силам зла на чолі з Чорним чаклуном (Дмитро Малашенко) та Вовкулакою (Руслан Мірошниченко).

“Воїн – справжня людина війни, який, до того ж, зазнав сильної зради від Злидня Вовкулаки. Конфлікт цих героїв – постійний і проходитиме наскрізно через весь фільм, – говорить режисер Віктор Андрієнко. – А ще Воїн – цинік, який ні у що не вірить, але так стається, що він двічі рятує життя хлопчика Марека. Протягом фільму вони потрапляють у веселі та небезпечні пригоди, які змінюють обох: Марек дорослішає і стає мужнім, а у Воїні пробуджується доброта та людяність”.

В 2019 році проект “Легенди Чарівнолісся” отримав грант УКФ на частковий девелопмент та створення 10-хвилинної частини фільму.

“Зйомки тривали близько місяця і проходили на різноманітних майданчиках Київщини – Пирогово, Голосіївському парку, в полі біля селища Макарів, – розказує продюсер фільму Андрія Корнієнко.До роботи були задіяні найкращі фахівці своєї справи. Режисером і співсценаристом виступив Віктор Андрієнко, який добре розуміється на виробництві дитячого кіно. Оператор – Дмитро Недря (х/ф “Фокстер і Макс”, х/ф “Секс і нічого особистого”, “Ізі”). Створенням казкових образів займалися відомий український кінокутюр’є Костянтин Кравець та художниця по гриму, яка проходила навчання в Голлівуді, Джулія Мельнік. За спецефекти відповідав відомий в кінобізнесі VFX-партнер – Mental Drive під керівництвом Олексія Москаленка. У зйомках взяли участь одні з найкращих каскадерів України, що створюють складні постановочні трюкові сцени – XGST Stunt”.

легенди

У ролях: Олексій Сморігін, Сергій Стрельников, Василь Вірастюк, Василь Бендас, Олександр Григор’єв, Руслан Мірошниченко, Олександр Мельник, Олександр Рудинський, Дмитро Малашенко.

Режисер – Віктор Андрієнко. Сценарій – Віктор Андрієнко, Олена Шульга. Оператор – Дмитро Недря. Художник-постановник – Віктор Бучковський. Художник з костюмів – Костянтин Кравець. Художник по гриму – Джулія Мельник. Постановник трюків – XGST Stunt. VFX-партнер –Mental Drive. Композитор – Ігор Стецюк. Продюсер – Андрій Корнієнко, Артем Колюбаєв, Віктор Андрієнко. Виробництво – Charmswood Pictures (Україна).

Проект також став переможцем 11 пітчингу Держкіно, і днями було підписано договір про надання державної підтримки на створення фільму “Легенди Чарівнолісся”, зйомки якого розпочнуться вже навесні 2020. Реліз планується на грудень 2021 року.

Залишити відповідь