fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

З’явився тизер до психологічної драми “Свято збору урожаю”

134

В його основі – історія життя жінки, яка втратила дитину, але отримала можливість розпочати нове життя.

У зв’язку з прийняттям великої спадщини, героїня перебирається у заміський будинок, де під час пограбування отримує травму, після якої починає вірити у власну вагітність. Паралельно відбувається історія боротьби за її прихильність між можливими спадкоємцями.

“Свято збору урожаю” – це історія про сліпоту перед бажанням наживи, перед небажанням бути залученими у проблеми інших людей, це історія про відчай, тотальну самотність і жорстокість найрідніших, але водночас і про джерела сили, про стійкість, про віру до кінця і про, можливо, чудо.

Режисеркою майбутнього фільму стане Тамара Трунова, головна режисерка Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, для якої цей проєкт – дебютний. Сценарій написав молодий письменник Мирослав Лаюк, а продюсеркою виступила Іванна Дядюра, відома за роботою у фільмі “Кіборги”.

Цей проєкт став своєрідною творчою лабораторією, де, з одного боку, виступили дебютанти, які працювали у суміжних сферах (режисерка і сценарист), а з іншого боку, фахівці, які брали участь у розробці відомих українських стрічок останнього часу – “Плем’я”, “Захар Беркут”, “Кіборги” тощо. Над проєктом працюють: оператор Юрій Король, художник-постановник Влад Одуденко, акторка Ірина Мак, режисер монтажу Валерій Козлітинов та інші.

Джерело: kinowar