fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ти мене любиш Тоні Ноябрьової

Пошук себе та нова реальність в 90-ті: розпочався другий етап зйомок фільму “Ти мене любиш?” Тоні Ноябрьової

234

Стартував другий етап знімального періоду сімейної драми “Ти мене любиш?” режисерки Тоні Ноябрьової, яка розповідає історію дорослішання однієї дівчини та народження цілої країни.

Про це повідомляє PR-служба фільму. Зйомки триватимуть до кінця лютого в Києві, монтаж фільму відбуватиметься в Грузії.

«Фільм “Ти мене любиш?” – це частково моя особиста історія, а частково рефлексія і моє бачення 90-х років. Адже в цей період я дорослішала і формувалася як особистість та жінка. Сьогодні ця тема актуальна, адже виросло ціле покоління режисерів, готових подивитися назад та розповісти про роки, в які закладалася їхня творча свідомість», – розповіла режисерка та авторка сценарію стрічки Тоня Ноябрьова.

За словами режисерки, це історія, яка торкнеться усіх: і молодих людей, які побачать історію про своїх батьків та про себе, і більш дорослого покоління. Адже усіх цікавить тема кохання, пошуку себе, свого оточення. Це теми, які актуальні в наш час та зрозумілі будь-якою мовою. 90-ті роки, злам епохи, коли закінчився один час і миттєво почалася нова реальність, є бекграундом фільму.

Фото з пресдня за участі представників команди стрічки

Фото: пресслужба 

«Здається, що 90-й рік – це десь близько і можна легко перенести цей настрій на екран. Але минуло більше тридцяти років і ми маємо справу зі справжнім історичним фільмом. Кожен актор в кадрі одягнений у спеціально підібрані костюми, більшість з яких автентичні, кожна деталь реквізиту – це ретельно підібрані речі, які художники приносили з власних дач, або полювали за ними на “блошках”. Для глядача цей фільм буде вікном у власне минуле, або молодість своїх батьків. Та головне – це буде захоплююча драма про сімейні стосунки на тлі зламу епохи», – зазначила продюсерка фільму Анастасія Буковська.

За темою: Розпочато зйомки фільму “Ти мене любиш?” режисерки Тоні Ноябрьової

За сюжетом, дівчина Кіра, що тільки вступила до театрального вишу, проживає своє дорослішання через розрив із сім’єю – її батьки несподівано для неї розлучаються після 20-и років ідеального, як їй здавалося, спільного життя. Кіра змушена подорослішати і прийняти нову реальність на тлі зламу старої імперії СРСР і народження нової держави України.

Ти мене любиш Тоні Ноябрьової

“Ти мене любиш?” – це не автобіографічна стрічка: «Дещо було взято з мого життя, щось з життя моїх знайомих, про дещо я дізнавалася просто як сторонній свідок. Але ми розвивали історію спільно з творчою командою фільму, яка складається з моїх однодумців, друзів та співавторів», – пояснила Тоня Ноябрьова.

У фільмі грають: Карина Химчук, Максим Михайличенко, Наталія Лазебнікова, Олександр Жила, Андрій Шабанов, Дарія Білоцерковець, Євген Бушмакін, Дарія Палагнюк, Ольга Армасар, Василь Неволов, Андрій Гурін, Наталія Діброва та інші.

Ти мене любиш Тоні Ноябрьової

Режисер-постановник та автор сценарію стрічки – Тоня Ноябрьова, оператор-постановник – Вілюс Мачульскіс (Литва), художник-постановник – Володимир Романов. Продюсери: Анастасія Буковська, Данило Каптюх. Фільм “Ти мене любиш?” створюється компанією Family Production Studio за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду.

На широкі кінотеатральні екрани стрічка вийде у 2023 році після завершення фестивальної історії фільму.

Ти мене любиш Тоні Ноябрьової

Читайте також

Шалені 90-ті, раритетне авто і культова музика Кузьми: вийшов новий трейлер фільму «‎Я, “Побєда” і Берлін»