fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ти мене любиш?

Розпочато зйомки фільму “Ти мене любиш?” режисерки Тоні Ноябрьової

336

Family Production почала зйомки фільму “Ти мене любиш?” режисерки Тоні Ноябрьової. Це історія про 90-ті, дорослішання однієї дівчини та народження цілої країни.

Зйомки стрічки, яка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, відбуватимуться в Києві та максимально занурять глядача в епоху початку 90-х. Вихід фільму у прокат очікується у 2023 р.

Як повідомляється, особливістю проєкту є участь у зйомках команди стажерів, які вже сьогодні залучені до знімального процесу в якості повноцінних членів знімальної групи.

Фото зі знімального майданчику

Ти мене любиш?

Фото: Держкіно

Ти мене любиш?

Ти мене любиш?

Ти мене любиш?

Режисеркою та авторкою сценарію виступає Тоня Ноябрьова (Україна) (фільм Герой мого часу), оператор Вілюс Мачюльскіс / Vilius Mačiulskis (Литва), художник-постановник Віктор Романов (Україна). Продюсери фільму – Анастасія Буковська, Данило Каптюх та Станіслав Притула.

Нагадаємо, у вересні у Карпатах завершилися зйомки українсько-польської сімейної драми у жанрі роуд-муві “Заморожене добро”. Фільм компанії Family Production розповість про далекобійника, батьківство та найважливіших людей у житті. Дистрибуцією картини займатиметься американська компанія Warner Bros. Pictures, один з найбільших концернів з виробництва фільмів і телесеріалів.

Читайте також

Завершилися зйомки фільму “Заморожене добро” у жанрі роуд-муві