fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Заморожене добро

Завершилися зйомки фільму “Заморожене добро” у жанрі роуд-муві

347

У Карпатах завершилися зйомки українсько-польської сімейної драми у жанрі роуд-муві “Заморожене добро” про далекобійника, батьківство та найважливіших людей у житті. Стрічка вийде на екрани у 2022 році.

Про це повідомляють творці фільму. Дистрибуцією картини займатиметься американська компанія Warner Bros. Pictures, один з найбільших концернів з виробництва фільмів і телесеріалів.

“Заморожене добро” – це історія, що розвивається між двома кордонами, українським та польським. Міхал – батько-одинак і далекобійник. Коли він у дорозі, його доньку доглядає українська жінка. Та її раптова смерть відправляє Міхала у несподівану подорож до України, під час якої він дізнається, що таке батьківство та що є найголовнішим у житті.

Заморожене добро

За темою: ТОП кінопроєктів, які перемогли на 14-му пітчингу Держкіно

Проєкт фільму “Заморожене добро” став одним із переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Картина створюється у копродукції України та Польщі, виробником з українського боку є компанія Family Production. Режисерка стрічки – Анна Маліжевська, продюсери – Анастасія Буковська (Україна), Марчін Віржославскі (Польща).

Фільм вийде в прокат у 2022 році.

Читайте також

Багато екшн сцен та важка військова техніка: стартували зйомки фільму «Мирний-21» Ахтема Сеітаблаєва