fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Егрегор

Зйомки фільму “Егрегор” відновилися: перші фото зі знімального майданчика

827

У Києві після довгої перерви стартували зйомки містичного трилера “Егрегор” Станіслава Капралова за участю американського актора Омрі Роуз. Творці стрічки представили перші бекстейдж фото.

Про це повідомляє PR-служба стрічки. Деталі сюжету пригодницького трилера з елементами містики не розкривають, але відомо що в його основі – історія про древній культ, таємничий орден, який впродовж сотні років утворює містичні Егрегори з енергії та бореться за можливість керувати свідомістю людства та опанувати світ.

Режисер картини – Станіслав Капралов, чию дебютну стрічку “Let It Snow”, з Іванною Сахно, нещодавно придбав найбільший в світі американський дистриб’ютор Lionsgate. Головні ролі у фільмі виконують: Омрі Роуз – американський актор, відомий своєю участю у фільмі “Непокора” та “Ліга справедливості” та Олена Лавренюк – українська актриса театру та кіно, виконавиця головних ролей у фільмах “Dzidzio контрабас” та “11 дітей з Моршина”.

Егрегор

Також глядач побачить у фільмі акторів: Валерію Караман, партнерку Віллема Дефо та Роберта Паттінсона у фільмі “Маяк”, Данієля Ольбрихського, улюбленого польського актора відомих режисерів Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі та Єжи Гоффмана, Анджея Зелінського, відомого своїми ролями у серіалі “Ватага”, виробництва HBO та фільмі “Піаніст” Романа Поланскі.

По темі: Зйомки фільму “Егрегор” Станіслава Капралова почнуться у вересні

Зйомки фільму “Егрегор” заплановано в Україні – у Києві та Львові, також вони проходитимуть в Польщі та США – у Нью-Йорку. Реліз фільму планується на 2021 рік.

Егрегор

Містичний трилер “Егрегор” став одним з переможців 9-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно та створюється за державної підтримки. Генеральний продюсер фільму – Сергій Лавренюк, компанія –Solar Media Entertainment.

Нагадаємо, про початок зйомок кінокартини повідомлялося ще в 2017 році. Однак тоді режисером стрічки був Любомир Левицький (“Штольня”, “Selfieparty”), а головну роль – детектива Інтерполу Нору Барт – повинна була зіграти німецька актриса Франциска Петрі. Тоді планувалося, що “Егрегор” вийде на кіноекрани в 2018 році.

До перегляду фото зі знімального майданчика 2020

Егрегор

Егрегор

Егрегор

Читайте також

“Шлях поколінь”: на Волині знімають фільм про зв’язкову УПА