fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

23 Образи Петрика П’яточкина

Мультфільм “23 Образи Петрика П’яточкина” має вийти у 2022 році

832

Реліз українського 3D мультфільму “23 Образи Петрика П’яточкина” виробництва студії “KAPI animation” — про пригоди школяра Петрика і його друзів у світі Баронії — запланований на третій квартал 2022 року.

Про це стало відомо з інформації на оновленому сайті студії виробника. “23 Образи Петрика П’яточкина” (міжнародна назва англ. Trouble Nubble Gum) — український повнометражний анімаційний 3D фільм режисера Ростислава Гарбара за мотивами однойменної книги Наталі Гузєєвої. Є продовженням мультфільму «Як Петрик П’яточкин слоників рахував» (1984). Це історія, яка вчить дитину прощати, виправляти власні помилки та вірити в дружбу.

За сюжетом, коли школяр Петрик через образу лише подумав помститися однокласникам і стер їхні імена з листа, діти зникли із реального світу і потрапили до гумової Баронії – незвичайної країни, яка буквально побудована на дитячих кривдах та злості. Усвідомивши, що накоїв, Петрик разом із подругою Катрусею та вчителькою Бо-Бо вирушає на пошуки друзів. Чи вдасться рудому бешкетнику розгадати секрет Баронії і врятувати однокласників?

Початок роботи над концепцією фільму “23 образи Петрика П’яточкина” розпочалася ще у 2016 році. У 2018 році проєкт виграв пітчинг Міністерства культури України і розпочалося виробництво фільму. У 2020 році “23 образи Петрика П’яточкина” став єдиним українським анімаційним проєктом, відібраним на пітчинг до Cartoon Movie у Бордо.

Виробництво: українська анімаційна Studio KAPI. Режисер: Ростислав Гарбар. Сценаристка: Наталія Гузєєва. Художниця-постановниця: Ольга Кузнецова. Продюсер: Майкл Маргуліс.

23 Образи Петрика П’яточкина

Фото / сайт @Studio KAPI  (скріншоти)

23 Образи Петрика П’яточкина

23 Образи Петрика П’яточкина

23 Образи Петрика П’яточкина

23 Образи Петрика П’яточкина

23 Образи Петрика П’яточкина

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що реліз “Петрика” планується на грудень 2021 року.

Цікаво, що серед проектів української анімаційної студії “KAPI” – анімаційний серіал “Мишко та Місячна Дзвінка”, над яким студія працювала у співпраці зі студією «Борисфен» за підтримки Держкіно. Мультсеріал було відібрано до участі у найпрестижнішому ринку європейських анімаційних робіт “Cartoon Forum 2020” у Франції.

Читайте також

Фантастична анімаційна стрічка «Віктор_Робот» вийде в прокат 24 червня 2021 року