fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Bouquet Kyiv Stage

40 сучасних українських фільмів безкоштовно покажуть у “Кінобукеті” на Bouquet Kyiv Stage

559

“Земля Івана”, “Бульмастиф”, “Глибока вода”, “Слава”, “Нетерпимість”, “Чачьо” та інші короткометражні, документальні та анімаційні стрічки за 30 років українського кіно покажуть у “Кінобукеті” на фестивалі високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage.

Про це повідомляє Держкіно. Кінопокази фестивалю “Кінобукет”, який проходить в межах Bouquet Kyiv Stage, відбуватимуться з 28 серпня по 1 вересня о 19:00 та 22:00 у “Софії Київській”. Вхід на всі події є вільним. Потрібно буде сплатили лише за вхідний квиток на територію заповідника.

Протягом п’яти днів глядачі зможуть подивитися найкращі українські короткометражні, документальні та анімаційні стрічки від відомих українських фестивалів, кінопермій та кінооб’єднань — максимально повну палітру українського кіно.

“Тема фестивалю — «Ми. Між минулим і майбутнім». І ми зібрали фільми, які були зроблені за 30 років Незалежності України. Це короткі фільми, які отримали нагороди престижних світових фестивалів і почали мандрувати іншими”, — розповів програмний директор фестивалю “Кінобукет” Володимир Войтенко.

Дивіться трейлер фестивалю “Кінобукет”

Окремі програми будуть присвячені фільмам від Одеського міжнародного кінофестивалю, КМКФ “Молодість”, премій “КІНОКОЛО” та “Золотої Дзиґи”. Після показів відбудеться спілкування з авторами фільмів та кінодіячами.

Серед стрічок, які зможуть подивитися глядачі: “Земля Івана” Андрія Лисецького, “Проти Сонця” Валентина Васяновича, “Паперушка” Лілії Остапович, “Бульмастиф”Анастасії Буковської, “Глибока вода” Анни Дутко, “Ядерні відходи” Мирослава Слабошпицького, “Вигаданий пейзаж” Микити Лиськова та багато інших. В програмі “Кінобукету” – близько сорока стрічок.

Організатор фестивалю “Кінобукет” — Асоціація “Сприяння розвитку кінематографа в Україні — дивись українське!” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читайте також

До Дня пам’яті захисників України у Києві три дні безкоштовно показуватимуть фільми про героїв