fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

У серпні проводимо 5 онлайн-зустрічей з представниками кіноіндустрії разом з Kharkiv MeetDocs

281
5 серпня о 19:00 поговоримо в прямому ефірі з Ольгою Бесхмельниціною, співпродюсеркою фільму «Байконур. Вторгнення». Також невдовзі гостями стрімів стануть режисер фільму «Пульс» Сергій Чеботаренко, режисер War Note Роман Любий а також представники команди фестивалю Kharkiv MeetDocs.

Kharkiv MeetDocs August Meetings – спільний проєкт “Нового українського кіно” та харківського фестивалю документального кіно Kharkiv MeetDocs, в рамках якого проходять онлайн-зустрічі з представниками української кіноіндустрії.

Представляємо програму зустрічей, в рамках яких кожен може задати своє запитання:

⏰ 5 серпня, 19:00 – Ольга Бесхмельниціна, продюсерка

Поговоримо з Ольгою, співпродюсеркою фільму «Байконур. Вторгнення», про розвиток та перспективи документального кіно, і обов’язково розпитаємо про роботу над документальним трилером. Фільм, світова прем’єра якого відбулася в 2020 році на Міжнародному кінофестивалі Kharkiv MeetDocs, виходить у широкий український прокат 5 серпня, тож щиро радимо послухати Ольгу і мерщій придбати квиток у кіно, щоб на власні очі побачити унікальний досвід експедиції на Байконур.

Стрім проходитиме на сторінці фестивалю в Instagram
Модераторка: Тася Пугач, директорка з розвитку напрямків та мереж

⏰ 12 серпня, 19:00 – Роман Любий, режисер

Минулого року документальний фільм Романа War Note отримав спеціальні приз від партнерів фестивалю. Зараз режисер працює над своїм новим документальним фільмом «Залізні метилики», що зображає трагедію малайзійського літака «Боїнг» рейсу MH 17. На зустрічі Роман розкаже про роботу над фільмом, особливості сучасної документалістики та подальші творчі плани.

Стрім проходитиме у Facebook порталу «Нове українське кіно»
Модератор: Микола Маранчак, головний редактор «Нове українське кіно»

⏰ 19 серпня, 17:00 – Сергій Чеботаренко, режисер

Минулого місяця на великі екрани вийшов дебютний фільм Сергія «Пульс», заснований на реальній історії паралімпійської чемпіонки Оксани Ботурчук. Зараз режисер працює над ще одним художнім фільмом, в основі якого історія українця та винахідника Ігоря Сікорського. Де шукає натхнення, як працює з архівами та чому важливо знімати кіно про видатних українців, Сергій розкаже на зустрічі.

Стрім проходитиме у Facebook порталу «Нове українське кіно»
Модератор: Микола Маранчак, головний редактор «Нове українське кіно»

⏰ 26 серпня, 19:00 – Віктор Глонь, програмний координатор кінофестивалів Kharkiv MeetDocs, Molodist Kyiv International Film Festival, американського кіно «Незалежність», Алекс Малишенко, кіножурналіст, програмний координатор кінофестивалю Kharkiv MeetDocs

Поговоримо з Віктором про національний конкурс цьогорічного фестивалю Kharkiv MeetDocs, на що зазвичай звертають увагу програмні директора, які фільми зараз в тренді та якою є документалістика в Україн наразі.

Стрім проходитиме на сторінці фестивалю в Instagram
Модераторка: Тася Пугач, директорка з розвитку напрямків та мереж

Нагадуємо, що п’ятий кінофестиваль Kharkiv MeetDocs пройде з 26 вересня по 2 жовтня у змішаному онлайн та офлайн форматі. Детальніше про фестиваль:

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs оголосив дату проведення та новинки конкурсу