fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм Передчуття

Фільм «Передчуття» покажуть 8 серпня на «UA: Культура»

302

Український драматичний фільм «Передчуття» метра українського кінематографа В’ячеслава Криштофовича можна буде переглянути 8 серпня на суспільному телеканалі «UA: Культура».

Про це йдеться в анонсі телеканалу. Час показу о 20:05. Стрічка розповідає історію невеличкого приморського містечка N, в якому час плине неквапливо. Розмірене життя порушує чоловік, який вчинив самогубство. Про місце його поховання знають лише дружина і друг, які відмовляються ділитися таємницею з оточенням. Смерть чоловіка спонукає інших шукати відповіді на власні найголовніші питання. Усіх їх щось бентежить, і кожен хоче знайти правду в інших замість того, щоб подивитися вглиб себе.

В картині зіграло чимало відомих акторів, серед яких Станіслав Боклан, Лариса Руснак, Ксенія Ніколаєва, а також юна, але вже відома за стрічкою “Дике поле” та серіалом “На твоєму боці” акторка Євгенія Муц. Дебютним фільм «Передчуття» став для Сергія Пащенка та Олександра Токарчука, колоритна роль дісталась Юрію Євсюкову.

Міжнародна прем’єра стрічки відбулася у Берліні 2019 року, українська — на фестивалі «Молодість» у серпні 2020-го.

За темою: “Передчуття” Вячеслава Криштофовича: вийшло п’ять тизерів фільму

Глибоку та зворушливу історію для фільму написав заслужений діяч мистецтв України, письменник та драматург Анатолій Крим. Оператор-постановник стрічки – Валерій Анисімов, художник-постановник – Павло Ярмусевич, композитор – Володимир Гронський, звукорежисер – Сергій Прокопенко, монтаж – Елеонора Суммовська.

Драму “Передчуття” Вячеслава Криштофовича створено українською компанією Garnet International Media Group в копродукції зі словацькою кінокомпанією Wandal Production та литовською Taura за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Slovak Audiovisual Fund.

Реліз стрічки в кінотеатрах України відбувся в жовтні 2020 року.

Читайте також

Фільми «Казка старого мельника» та «Слоуни» покажуть безкоштовно у літньому кінотеатрі