fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільми «Казка старого мельника» та «Слоуни» покажуть безкоштовно у літньому кінотеатрі

491

Українські фільми для всієї родини «Казка старого мельника» та «Слоуни» демонструватимуть 4 серпня у літньому кінотеатрі «Кіновернісаж просто неба».

За традицією «Кіновернісажу просто неба» середа є днем дитячого та підліткового кіно. Тож організатори 4 серпня покажуть у парку Шевченка сімейну картину «Казка старого мельника», в основі якої – історія кохання та український фольклор, та анімаційний короткометражний фільм «Слоуни» – про вигаданих чудернацьких істот.

Початок о 21:00. Вхід вільний!

«Казка старого мельника»

Фільм-фентезі «Казка старого мельника» режисера Олександра Ітигілова, з Ірмою Вітовською, Адою Роговцевою, Остапом Ступкою та багатьма іншими відомими українськими акторами, знятий за однойменною книгою Сергія Ухачевського.

За сюжетом вечір, діти збираються навколо вогнища, старий мельник починає розповідати їм казку. В його казці бурсак Миколка вирушає до пана Адама, щоб навчити грамоті його доньку Христинку. Та на шляху до маєтку Миколка дізнається, що селище захопили нечисті сили, вовкулаки та повітрулі, а сам пан Адам знаходиться у полоні. Миколка та Христинка вирішують звільнити в’язнів і землю від нечисті, але для цього їм доведеться пройти крізь багато випробувань, одне з яких може виявитися їм не під силу.

Картину створено кінокомпанією ТОВ “Євромедіа компані” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки проходили з 2014 по 2015 рік у Києві, Пироговому, Шипоті, Синевирі, Невицькому та в Олеському замках.

«Слоуни»

Анімаційний короткометражний фільм «Слоуни» знятий режисером Олегом Федченко та творцями стрічки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» – «Кінокомпанією 2016».

Десятихвилинна анімація створена за однойменною книгою поета, художника і казкара Ігоря Шурова і знайомить глядачів з життям, святами та буднями, звичками та традиціями вигаданих чудернацьких істот – слоунів, які щасливо мешкають на березі Кришталевого моря, у місті, яке вони самі й назвали – Горішній Македонськ.

Картину озвучували актори: Сергій Северін, Іван Розін, Євген Малуха. Саундтрек до фільму створено компанією Propeller Studios. Мультфільм створено ТОВ «Кінокомпанія 2016» за підтримки Держкіно.

Нагадаємо, організатором події виступає українська кінокомпанія UP UA STUDIO (“Сіль для моря”, “Між нами”, “Халепа на 5 Baksiv”, “В радості і тільки в радості”, “Людина Божествена”, “Швидка на переферії”). Проєкт буде реалізовано за підтримки ДержКіно України. Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером заходу.

Кіновернісаж

Читайте також

«Кіновернісаж просто неба» запрошує на літні вечори з українськими фільмами