fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Кіновернісаж просто неба» запрошує на літні вечори з українськими фільмами

385

«Свінгери 2», «Червоний», «Поїзд Київ – Війна», «Ваш Василь» — українські фільми у розкладі шостого тижня літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба», з 31 липня по 3 серпня. Початок о 21:00.

Продовжуються літні вечори з «Кіновернісажем просто неба» у парку Шевченка в Києві. Кінопокази, які відбуваються щодня з 25 червня по 25 серпня, здійснює кінокомпанія UP UA STUDIO за підтримки Державного агентства України з питань кіно й за сприяння Київської міської державної адміністрації та Шевченківської РДА. Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером заходу.

У суботу дивимося комедію «Свінгери 2» режисера Андрейс Екіса, виробництва F Films та Platforma Filma. Ролі зіграли Михайло Кукуюк, Ольга Полякова, Дарія Астаф’єва, Олексій Вертинський, Ганна Саліванчук, В’ячеслав Довженко, Олександр Федяєв, Михайло Хома та ін.

Фільм має вікові обмеження (18+), тому рекомендуємо до перегляду виключно дорослій аудиторії.

❗ ❗ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, із 30 липня всі сеанси розпочинатимуться о 21:00. Вхід вільний!

Програма шостого тижня показів українського кіно «Кіновернісажу просто неба»:

31 липня — «Свінгери 2», реж. Андрейс Екіс, 2019 (18+)

Наближається Новий рік. Кожна зі знайомих нам пар готується зустріти його якнайцікавіше. Та з огляду на проблеми, що назріли у сексуальних життях кожного з героїв, найкращим святом для них буде щось новеньке та цікавеньке у ліжку. Тож якою б морозною не була погода, мерзнути героям буде ніколи.

1 серпня — «Червоний», реж. Заза Буадзе, 2017

Фільм базується на однойменному романі Андрія Кокотюхи, який виступив також сценаристом проєкту. Дія в кінострічці розгортається у 1947 році навколо історій життя двох українців – Данила Червоного і Віктора Гурова, які потрапляють у ГУЛАГ. Попри пекло і нелюдські умови каторги, Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

2 серпня — «Поїзд Київ – Війна», реж. Корній Грицюк, 2019 (документальне)

«Поїзд Київ – Війна» — це голос людей, пошук діалогу і шлях до спільного майбутнього, де кожен голос буде почуто. Тут немає відбору матеріалу за переконаннями чи цензури через «незручні думки». Це реальні погляди жителів сходу України.

3 серпня — «Ваш Василь», реж. Світлана Рудюк, Олександр Авшаров, 2020 (документальне)

У фільмі про постать справжнього Василя Стуса розповідають його рідні – сестра Марія та син Дмитро, а також однодумці та товариші. Реальна історія життя поета, побудована на уривках з віршів, щоденників, листів, виступів та фрагментів з допитів. «Ваш Василь» – саме так Стус підписував свої листи рідним та друзям з ув’язнення.

Нагадаємо, 30 липня шостий тиждень показів цьогорічного літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» відкривав фільм «Пригоди S Миколая» режисера Семена Горова та продюсерки Марії Каель.

Кіновернісаж

Читайте також

Фільм «Пригоди S Миколая» покажуть у кінотеатрі «Кіновернісаж просто неба»