fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пригоди S Миколая

Фільм «Пригоди S Миколая» покажуть у кінотеатрі «Кіновернісаж просто неба»

311

Дивіться у п’ятницю, 30 липня, сімейну комедію «Пригоди S Миколая» – з найсильнішою людиною планети Василем Вірастюком у головній ролі – у літньому кінотеатрі «Кіновернісаж просто неба». Початок о 21:00.

Відкриває шостий тиждень показів цьогорічного літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» фільм «Пригоди S Миколая» про пригоди другокласника Артема та його сестри-підлітка у карпатському селі напередодні Дня Святого Миколая.

❗ ❗ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, із 30 липня всі сеанси розпочинатимуться о 21:00.  Місце зустрічі – в парку ім. Тараса Шевченка, за пам’ятником Кобзарю. Вхід безкоштовний!

«Пригоди S Миколая» — фільм 2018 року режисера Семена Горова та продюсерки Марії Каель. Це історія про маленького хлопчика Артема, який разом із батьками переїхав з міста у невеличке карпатське село. Наближаються свята і, як і всі діти, Артем чекає на Святого Миколая. Але ж зовсім не такого! Якось перед ним з’являється Миколай власною персоною, приязно спілкується, та виявляється, що ніякий це не Святий, а звичайнісінький злодій! Артем та його друзі проявлять усю свою сміливість, винахідливість та спритність, аби вивести лиходія на чисту воду. Адже дива неодмінно мають траплятися у свято!

Зйомки фільму відбувалися у павільйоні кіностудії “Київнаукфільм”, на території Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогові, у Києві, на курорті Драгобрат та в селі Ясені Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Гурт “O.Torvald” створив нову пісню спеціально для фільму, також учасники гурту з’явилися у фільмі у якості камео. Ролі в фільмі зіграли: Максим Лучак, Василь Вірастюк, Марія Єфросиніна та інші.

Стрічку створено компанією “БІГ ХЕНД ФІЛМС” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Загальний бюджет фільму становить 37 млн 691 тис 278 грн, з них 22 млн 614 тис 766 грн складає державна фінансова підтримка.

Прем’єра фільму відбулася 13 грудня 2018 року. Перший закордонний показ фільму відбувся 5 травня 2019 року в рамках фестивалю українського кіно “Україна в фокусі” у Тбілісі (Грузія). Фільм двічі демонструвався на міжнародному фестивалі Giffoni Film Festival у Джиффоні-Валле-П’яна (Італія) для дитячої аудиторії понад 1000 глядачів, де здобув нагороду за найсмішніший і найдинамічніший трейлер.

Пригоди S Миколая

Нагадаємо, літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» в парку Шевченка за пам’ятником Кобзареві працює щодня з 25 червня по 25 серпня.

Проєкт здійснює кінокомпанія UP UA STUDIO (“Сіль для моря”, “Між нами”, “Халепа на 5 Baksiv”, “В радості і тільки в радості”, “Людина Божествена”, “Швидка на переферії”) за підтримки Державного агентства України з питань кіно й за сприяння Київської міської державної адміністрації та Шевченківської РДА. Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером заходу.

Кіновернісаж

Читайте також

Проєкт «Кіновернісаж просто неба» наближується до свого екватору