fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стартували зйомки романтичної комедії “Сусідка” (перші фото)

488

У Києві розпочалися зйомки романтичної комедії “Сусідка” з “Карпатським рейнджером” Артемієм Єгоровим у головній ролі холостяка-ловеласа. Дивіться перші фото зі знімального майданчика.

Про це повідомляє Держкіно. Комедійна історія за сценарієм письменниці та музикантки Ірени Карпи розповість про затятого холостяка-ловеласа Петра, який на вечірці з друзями б’ється об заклад, що зможе прожити під одним дахом із жінкою протягом місяця. Але його “сусідка” по квартирі, виявляється, “з причепом”. Як мачо виживатиме на одній території з розлученою вчителькою музики і двома дітьми?

“В цьому фільмі ми катком проїдемося по стереотипам про стосунки між чоловіком та жінкою та сімейні цінності”, – зазначила авторка сценарію фільму Ірена Карпа.

зйомки романтичної комедії Сусідка

Режисеркою проєкту стала Наталя Пасеницька (“Порядна львівська пані”). У головній ролі знімається актор Артемій Єгоров, відомий головною роллю в серіалі “Карпатський рейнджер”. Хто з зірок стане його партнеркою в фільмі – продюсери поки не розголошують.

За темою: “Карпатський рейнджер”: дивіться всі серії онлайн

Кінопроєкт став одним із переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримки складає 9,78 млн грн при загальному бюджеті картини 14 млн грн.

За словами творців, вони прагнуть зняти дотепний та видовищний ром-ком. Виробництвом фільму займається компанія F Films. Стрічка створюється за підтримки Держкіно та каналу “1+1”.

Раніше повідомлялося, що прем’єру комедії творці фільму планують під Новий 2022 рік.

Зйомки романтичної комедії “Сусідка” (фото)

зйомки романтичної комедії Сусідка

зйомки романтичної комедії Сусідка

Читайте також

Ірма Вітовська, Джамала та шеф «Пекельної кухні» зіграють у кулінарній комедії «Смак свободи»