fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Карпатський рейнджер

“Карпатський рейнджер”: дивіться всі серії онлайн

3 612

Дивіться онлайн всі 24 серії 1-ого сезону гостросюжетного серіалу “Карпатський рейнджер” про сміливого, принципового, але занадто правильного сержанта канадської кінної поліції Пола Гордійчака, який за іронією долі стає дільничним невеликого прикордонного містечка України. В ролі українського “Чака Норріса” – Артемій Єгоров.

Прем’єра серіалу “Карпатський рейнджер” відбулася 24 лютого на телеканалі 2+2. Дивіться перші три серії серіалу, який став найдорожчим проєктом в історії телеканалу, на нашому сайті нижче. Пореглянути всі 24 серії 1-ого сезону можна на YouTube телеканалу за посиланням.

Карпатський рейнджер

“Рейнджер” розповість про життя мешканців вигаданого карпатського села Нагура на кордоні. В якості інструктора програми “Український шериф” у це село приїжджає Пол Гордійчак (Артемій Єгоров) – чесний хлопець з трохи смішним акцентом.

“Карпатський рейнджер”. Серія 1

У першій же серії відбудеться трагічний інцидент і Пол буде змушений залишитися і стати новим дільничним. Йому належить довга боротьба з місцевим криміналітетом. Труднощі складе і новий напарник шерифа – Степан Фомін, якого грає Дмитро Сова. Фомін – справжній бунтар, родом з Луганської області. Там і служив. Але через конфлікт з керівництвом був відправлений на Закарпаття.

Пол закохається в місцеву дівчину-лікаря Катю Горбач (Дарина Єгоркіна), яка буде допомагати йому в розслідуваннях…

“Карпатський рейнджер”. Серія 2

Поліція підозрює Пола у вбивстві Олега Смолія, однак після того, як у районний відділок прибуває заступник міністра Скачко, його невинуватість доводять. Катерина повідомляє Миросі, що Олега вбили, однак дівчина відмовляється в це вірити. Коли Пол почув, що свідка по справі Смолія перевозитимуть найближчим часом, він застеріг свого напарника капітана Коровяка, що його разом із супроводом можуть ліквідувати. А коли капітан не звернув уваги на його застереження, Пол вирішив взяти справу в свої руки.

“Карпатський рейнджер”. Серія 3

Капітана Коровяка та Фоміна призначають помічниками рейнджера, чому вони зовсім не зраділи. Пол тільки-но хотів вирушити на пошуки Дарини, як його терміново викликали на справу: хтось покинув автівку у лісі і власника авто потрібно шукати по гарячих слідах. Сліди приводять його до покинутої золотокопальні, де він знаходить два трупи. Виходить покинута золотокопальня є вже не такаю покинутою, як могло би здатися на перший погляд. Віра Миколаївна прийшла до Мирослави, щоб попросити її подати свою кандидатуру на помічника дільничного.

Зйомки серіалу “Карпатський рейнджер” проходили протягом 5 місяців на декількох основних локаціях в Києві та області. Усі натурні сцени серіалу знімали в Карпатах – Рахові, Микуличині, Яремчі тощо. У зйомках бойових сцен, епізодів з погонями на авто і конях взяли участь понад 30 професійних каскадерів і дублери, а в наймасовіших сценах детективу знялись також жителі прикарпатських селищ.

Наймасштабнішу сцену знімали на полігоні, наданому Міністерством внутрішніх справ України. Там були задіяні 10 екіпажів кінної поліції, 10 поліцейських кросоверів, а також гвинтокрил Нацгвардії України.

Як розповів у себе на Facebook виконавець головної ролі Артемій Єгоров, для проекту він набрав 12 кг м’язової маси (94 кг), відбілив зуби, опанував мотоциклом і верхову їзду, покращив навички бойових мистецтв і стрільби.

Головні ролі також виконали Дар’я Єгоркіна, Дар’я Плахтій, Дмитро Сова, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Геннадій Попенко, Анатолій Зіновенко, Слава Красовська та інші. Режисер серіалу – Сергій Крутін.

Дивіться і діліться з друзями!

Читайте також

Вийшла остання серія першого сезону серіалу “Крутий заміс” (всі серії онлайн)