fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Політ золотої мушки

“Політ золотої мушки” Івана Кравчишина: дивіться фільм онлайн разом з режисером

1 092

Цієї суботи маріупольський осередок Української академії лідерства запрошує до онлайн-перегляду кінострічки “Політ золотої мушки” разом з режисером Іваном Кравчишиним.

Проєкт “Фільмарі” від УАЛ Маріуполь відбудеться 2 травня о 17:00 онлайн (точне посилання організатори надішлють на пошту). Для участі треба попередньо зареєструватися можна за лінком.

Після спільного онлайн-перегляду буде можливість обговорити фільм. До співбесіди приєднається режисер фільму Іван Кравчишин, якому ви зможете поставити запитання.

Інформаційний партнер — незалежний проєкт “Нове українське кіно”.

Фільмарі

Комедійний фільм “Політ золотої мушки” знятий за мотивами збірки оповідань “Бурачковицькі хроніки” Богдана Волошина. Головні ролі у стрічці виконали Софія Кравчишин, Ігор Наконечний, Олеся Герко, Любов Ніколаєнко, Тарас Бобеляк, Василь Сказків та інші.

За сюжетом маленька дівчинка-поетеса, яку тато називає хлопчачим ім’ям “Микола”, розповідає три історії, що трапилися в її селі: про футбольний матч, про весілля і про дивний заповіт. Микола знає все, тому що їй розповів про це дід – що брехати негарно, що хлопця, щоб він був завжди вірний, потрібно перевести через воду, що кіно в небі набагато цікавіше, ніж в кінотеатрі, і що людське життя подібне польоту золотий мушки над вогнем – таке ж яскраве і таке ж коротке.

Подія відбудеться за сприяння “Проєкт USAID Економічна підтримка Східної України”.

Читайте також

Фільм “Іван Сила” включили в шкільну програму для 7 класів