fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “UKE/ЮКІ” з’явився на сервісі Amazon Prime Video

377

Документальна стрічка Володимира Мули “UKE/ЮКІ — історія перемог вільних українців” стала доступною для перегляду на популярній міжнародній платформі Amazon.

Як повідомляє Держкіно, за підтримки якого була створена стрічка, “UKE/ЮКІ” поповнила онлайн-бібліотеку відео-сервісу Prime Video у Сполучених Штатах Америки та Великій Британії.

У фільмі зібрані історії видатних українців-володарів Кубку Стенлі, які у різний час здобували світову славу та долучалися до становлення найвпізнаванішої ліги світу – NHL.

За темою: «Історія перемог вільних українців»: цікаві факти про фільм «ЮКІ»

“Вихід стрічки на міжнародній платформі Amazon Prime Video – стратегічний та надзвичайно продуманий крок. Іще на етапі виробництва було чітке розуміння того, що необхідно створити унікальний універсальний продукт, який буде чіпляти масового світового глядача. Через це чималу увагу було приділено героям фільму – популярним та впізнаваним особистостям, які завдяки своєму авторитету дозволили створити зацікавленість до самої картини. Відтак реліз фільму у Сполучених Штатах – це іще одна сходинка до визнання фільму за океаном” – розповідає режисер та продюсер фільму Володимир Мула.

Ukrainians або коротко UKE — саме так у Північній Америці називають вихідців з України. Завдяки розповідям героїв, рідкісним знахідкам та безцінним свідченням фільм «ЮКІ» / UKE зважено та об’єктивно зафіксує, що українці — унікальна нація, якій є чим пишатися.

Герої: Орест Кіндрачук, Іван Буцик, Кен Данейко, Джеф Чикрун, Ерик Нестеренко, Брюс Драйвер, Володимир Грецький, Еді Шах, Руслан Федотенко, Іван Грецький. В епізодах: Джері Савчук (син Тараса Савчука), Келі Груді (хокейний аналітик телеканалу CBC), Роман Коваль (історик), Мирон Биць (Президент УСЦАК), Орест Теплий (приватний колекціонер).

Режисер та продюсер: Володимир Мула. Автор сценарію: Микола Васильков. Оператори: Олег Шевчишин, Дмитро Шиповський, Станіслав Ткачов, Олександр Терновий. Режисер монтажу: Андрій Луннік. Консультант: Євген Количев.

Кінопроєкт “ЮКІ” виробництва компанії TeleProstir Studio став одним із переможців Дванадцятого конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно. Фільм вийшов в широкий український кінотеатральний прокат 3 грудня 2020 року у 42 містах України. 1 січня 2021 року стрічка стала доступна у всеукраїнському онлайн-прокаті на сервісах OLL.TV та MEGOGO.

За темою: Документальний фільм «ЮКІ» Володимира Мули вийшов онлайн

Читайте також

Український серіал «Сага» вийшов на Amazon Prime Video