fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бульмастиф онлайн

Короткометражний фільм «Бульмастиф» вийшов онлайн

967

Короткометражна стрічка Анастасії Буковської «Бульмастиф» – про випадкову зустріч загубленого бульмастифа і ветерана війни на Донбасі, яка змінює долі обох – стала доступною для перегляду онлайн.

«Бульмастиф» – це історія ветерана АТО Міті, який намагається повернутися до мирного життя. Одного вечора він зустрічає загубленого бульмастифа. Собака допомагає герою відпустити спогади про пережитий досвід. «Бульмастиф» – це алегорична оповідь про посттравматичний розлад та те, як люди по-різному з ним справляються. Хтось намагається замкнутися та втрачає контроль над емоціями, а хтось переживає події знову й знову та знаходить порятунок в алкоголізмі.

Головні ролі у фільмі виконали Євген Ламах («Крути 1918», «Черкаси»), Олексій Горбунов та Ніна Антонова. Режисеркою стрічки є Анастасія Буковська (Family Production). Оператор картини – Антон Фурса («Додому»).

Дивіться короткометражний фільм «Бульмастиф» онлайн на Takflix за посиланням. Стрічка доступна українською з англійськими субтитрами на території України. Нижче дивіться тизер фільму.

«Актуальність теми полягає в тому, що суспільство забуває про трагедії, які відбуваються поруч і не готове приймати назад людей, які потребують психологічної підтримки. Потік новин робить наше ставлення черствим до навколишньої дійсності, і герої новинних зведень стають лише частиною неминучою статистики», – розповідає Анастасія Буковська.

Тому, за словами режисерки, кожна людина, яка пережила війну, стихійне лихо або хворобу постає перед вибором: закритися в собі і намагатися забути про все (але зробити це неможливо); або кожен день нагадувати собі і оточуючим про те, що сталося.

Бульмастиф онлайн

За темою: «Золота Дзиґа» 2021: названо всіх лауреатів Національної кінопремії

«Бульмастиф» – найкращий короткометражний фільм Міжнародного конкурсу, лауреат призу Екуменічного журі та Спеціального диплому журі Національного конкурсу на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість», лауреат «Золотої Дзиґи» в номінації Найкращий короткометражний фільм, а також учасник низки міжнародних кінофестивалів.

Постер фільму

Читайте також

Кіно про мир, який народжується у війні: «Кіборги» Ахтема Сеітаблаєва вийшли онлайн