fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

сага

Український серіал «Сага» вийшов на Amazon Prime Video

973

12-серійна військова драма «Сага», яка висвітлює найвизначніші події української історії ХХ століття крізь призму життя однієї родини, стала доступною на VOD-платформі Amazon Prime Video.

Про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на пресслужбу телеканалу «Медіа Група Україна», який став дистриб’ютором стрічки. В серіалі знялося 300 українських акторів, серед яких: Ада Роговцева, Ольга Сумська, Наталка Денисенко, Дар’я Плахтій, Олександра Люта, Лілія Цвелікова, Ігор Пазич, Григорій Бакланов, Яков Кучеревський, Аліна Коваленко, Еліна Ліпова, Віктор Сарайкін, Володимир Міняйло, Олександр Соколов, Андрій Мостренко та інші.

Стрічка розповідає історію сім’ї Козаків перед Першою світовою війною. Протягом століття Козаки разом з усією країною переживають біди і випробування, що дістаються на долю України, проходять через війни, голодомор, зміни політичного курсу… Вижити у цьому вирі допомагає міцний фундамент, на якому тримається сім’я: «Що б не траплялося навколо, ми — родина».

Нерідко ця основа «сімейного кодексу» піддається випробуванням. Суперництво у коханні, різниця у світоглядах, малі й великі сутички — усього цього не вдається уникнути Козакам так само, як і мільйонам інших українських сімей. На що чекати Козакам у майбутньому? Чи зможуть вони зберегти свій унікальний світ, в якому є місце для сміху, сліз, самопожертви, зради і великої любові, яка вже століття оберігає і згуртовує родину?

сага

Дивіться серіал «Сага» на Amazon за посиланням або на YouTube: відео

Виробництвом картини займалась компанія «Три-Я-Да Продакшн» на замовлення телеканалу «Україна».

Зйомки проходили на понад 70 локаціях, зокрема, в Києві знімали історичні вулиці столиці, вартири-музеї, Дім письменника, Оперний театр, Жовтневий палац, Музей національної архітектури та побуту Пирогово, музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, садиба Уварових, Володимирська гірка, науково-дослідницькі інститути та інші.

Дивіться анонс серіалу «Сага»: відео

Режисер картини – Дмитро Лактіонов, оператор-постановник – Михайло Марков. Продюсери проєкту: Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Сергій Баранов, Ігор Волков.

Прем’єра серіалу відбулася на каналі «Україна» 5 жовтня 2020 року. У грудні 2020 року права на адаптацію 12-серійної стрічки «Сага» були продані польській групі Polcast.

Читайте також

На Netflix вийшов перший фільм українською мовою