fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пофарбоване пташеня онлайн

Фільм «Пофарбоване пташеня» вийшов онлайн

1 691

Подивитися онлайн фільм «Пофарбоване пташеня» режисера Вацлава Марула – екранізацію однойменного скандального бестселера польсько-американського письменника Єжи Косинського – можна на українському сервісі онлайн-телебачення Oll.tv.

За сюжетом єврейська пара, намагаючись захистити свою дитину від геноциду, відправляє сина до родички в сільську місцевість десь у Східній Європі. Хлопчик змушений вирушити в подорож диким і ворожим світом, який керується тільки місцевими правилами, забобонами і віруваннями.

Фільм знято в копродукції Чехії, Словаччини та України. Зйомки відбувалися в трьох країнах, а поряд із світовими зірками Стелланом Скашгордом («Чорнобиль»), Гарві Кейтелем («Кримінальне чтиво»), Удо Кіром («Доґвіль») і Джуліаном Сендсом («Обід голяка») зіграли вітчизняні актори, зокрема Алла Соколова, Ніна Шуневич і Остап Дзядек.

«Пофарбоване пташеня» онлайн можна подивитися ексклюзивно на українському сервісі онлайн – телебачення Oll.tv за посиланням.

Зйомки почалися в березні 2017 року і тривало 16 місяців. Всього було задіяно 43 локації протягом 100 знімальних днів, в ході яких були зняті 236 сцен, 1520 кадрів і 3531 дубль. Зйомки відбувалися в Чехії (Курживоди, Брно, Йозефові, Бездружиці, Чорношині, Кацові та Болетиці, Словаччині (на річці Ваге), Польщі та Україні. Виробництво було завершено в жовтні 2018 року.

Фільм отримав фінансову допомогу з боку України в розмірі 9, 588 млн гривень. Загальний бюджет картини становить 159 млн чеських крон (близько 7,5 млн долл.).

По темі: Режисер Вацлав Маргоул про “Пофарбоване пташеня”: Мій фільм – поза часом

Світова прем’єра картини відбулась у межах основного конкурсу 76-го Венеційського міжнародного кінофестивалю. Фільм потрапив до шорт-листа кінопремії «Оскар» 2020 у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» як кандидат від Чехії. Стрічка (чеш. Nabarvené ptáče) була представлена на 6 кінофестивалях класу «А» (в Торонто, Венеції, Токіо, Талліні, Каїрі та Гоа). Зараз у фільма 7,4 балів на imdb на основі 3764 відгуків.

Читайте також –

Фільм «Земля блакитна, ніби апельсин» вийшов онлайн