fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ЮКІ

Документальний фільм «ЮКІ» Володимира Мули вийшов онлайн

2 013

Переглянути фільм «ЮКІ» онлайн, що оповідає історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу — NHL, можна з 1 січня на Oll.tv.

Про це повідомляють творці стрічки на своїй сторінці у Facebook. Ukrainians або коротко UKE — саме так у Північній Америці називають вихідців з України. Завдяки розповідям героїв, рідкісним знахідкам та безцінним свідченням фільм «ЮКІ» / UKE зважено та об’єктивно зафіксує, що українці — унікальна нація, якій є чим пишатися.

«В основі фільму — виняткове дослідження творчої команди проєкту. Як з’ясувалося, на кільцях Кубка Стенлі — головному трофею ліги світу NHL — масово зафіксовані прізвища українських гравців, — розповідає Володимир Мула, — Саме наші співвітчизники стояли біля витоків зародження хокейного турніру ще на початку його становлення та розвитку за океаном. Їхній внесок в історію хокейних клубів, честь яких вони захищали, надихнув на подальші звершення мільйони людей у Канаді та США. І кожному з них вдалося зберегти у душі шматочок далекої, але рідної серцю України».

По темі: «Історія перемог вільних українців»: цікаві факти про фільм «ЮКІ»

Дивіться фільм «ЮКІ» – про гравців українського походження в славній історії NHL – онлайн на Oll.tv за посиланням всього за 59 грн. Нижче дивіться офіційний трейлер.

Героями стрічки стали хокеїсти, що у різні епохи здобували світову славу: дворазовий володар Кубка Стенлі у складі «Philadelphia Flyers» Орест Кіндрачук; дворазовий володар Кубка Стенлі у складі «Boston Bruins» Іван Буцик; триразовий володар Кубка Стенлі у складі «New Jersey Devils» Кен Данейко; переможець Кубка Стенлі у складі «Pittsburgh Penguins» Джеф Чикрун; володар Кубка Стенлі у складі «Chicago Black Hawks» Ерік Нестеренко; переможець Кубка Стенлі у складі «New Jersey Devils» Брюс Драйвер; чотириразовий володар Кубка Стенлі у складі «Toronto Maple Leafs» Еді Шах; переможець Кубка Стенлі у складі «Tampa Bay Lightning» та «Pittsburgh Penguins» Руслан Федотенко, а ще найкращий хокеїст усіх часів Іван Грецький. Глядачі також побачать сина славетного воротаря Тараса Савчука — Джеррі і хокейного аналітика Келлі Груді. Зйомки відбувалися протягом трьох років у Канаді, США, Білорусі та Україні.

Режисером та продюсером картини став документаліст Володимир Мула. Сценаристом виступив відомий український спортивний журналіст Микола Васильков. Фільм створений B&H film distribution за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Нагадаємо, документальний фільм «ЮКІ» вийшов у вітчизняний прокат 3 грудня 2020 року під гаслом «Історія перемог вільних українців»

ЮКІ

Читайте також –

Від «Черкас» до «Атлантиди»: де дивитись онлайн українське кіно 2020 року