fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ЮКІ

Документальний фільм «ЮКІ» Володимира Мули вийшов онлайн

851

Переглянути фільм «ЮКІ» онлайн, що оповідає історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу — NHL, можна з 1 січня на Oll.tv.

Про це повідомляють творці стрічки на своїй сторінці у Facebook. Ukrainians або коротко UKE — саме так у Північній Америці називають вихідців з України. Завдяки розповідям героїв, рідкісним знахідкам та безцінним свідченням фільм «ЮКІ» / UKE зважено та об’єктивно зафіксує, що українці — унікальна нація, якій є чим пишатися.

«В основі фільму — виняткове дослідження творчої команди проєкту. Як з’ясувалося, на кільцях Кубка Стенлі — головному трофею ліги світу NHL — масово зафіксовані прізвища українських гравців, — розповідає Володимир Мула, — Саме наші співвітчизники стояли біля витоків зародження хокейного турніру ще на початку його становлення та розвитку за океаном. Їхній внесок в історію хокейних клубів, честь яких вони захищали, надихнув на подальші звершення мільйони людей у Канаді та США. І кожному з них вдалося зберегти у душі шматочок далекої, але рідної серцю України».

По темі: «Історія перемог вільних українців»: цікаві факти про фільм «ЮКІ»

Дивіться фільм «ЮКІ» – про гравців українського походження в славній історії NHL – онлайн на Oll.tv за посиланням всього за 59 грн. Нижче дивіться офіційний трейлер.

Героями стрічки стали хокеїсти, що у різні епохи здобували світову славу: дворазовий володар Кубка Стенлі у складі «Philadelphia Flyers» Орест Кіндрачук; дворазовий володар Кубка Стенлі у складі «Boston Bruins» Іван Буцик; триразовий володар Кубка Стенлі у складі «New Jersey Devils» Кен Данейко; переможець Кубка Стенлі у складі «Pittsburgh Penguins» Джеф Чикрун; володар Кубка Стенлі у складі «Chicago Black Hawks» Ерік Нестеренко; переможець Кубка Стенлі у складі «New Jersey Devils» Брюс Драйвер; чотириразовий володар Кубка Стенлі у складі «Toronto Maple Leafs» Еді Шах; переможець Кубка Стенлі у складі «Tampa Bay Lightning» та «Pittsburgh Penguins» Руслан Федотенко, а ще найкращий хокеїст усіх часів Іван Грецький. Глядачі також побачать сина славетного воротаря Тараса Савчука — Джеррі і хокейного аналітика Келлі Груді. Зйомки відбувалися протягом трьох років у Канаді, США, Білорусі та Україні.

Режисером та продюсером картини став документаліст Володимир Мула. Сценаристом виступив відомий український спортивний журналіст Микола Васильков. Фільм створений B&H film distribution за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Нагадаємо, документальний фільм «ЮКІ» вийшов у вітчизняний прокат 3 грудня 2020 року під гаслом «Історія перемог вільних українців»

ЮКІ

Читайте також –

Від «Черкас» до «Атлантиди»: де дивитись онлайн українське кіно 2020 року