fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бокс-офіс

Бокс-офіс липня: літо прискорює «Пульс» або касові збори спортивної драми

466

З якими касовими зборами стартувала в прокаті спортивна драма «Пульс» та що на прокат чекає далі.

Липень почався з прем’єри драми «Ми є Ми поруч», режисера Романа Балаяна. При бюджеті 24 млн грн, з яких 19 млн грн надала держава, стрічка зібрала невідому суму. Власне, режисер так і заявив, що «робив це кіно для себе», зате з Катериною Молчановою та Ахтемом Сеітаблаєвим на гроші платників податків.

Після повного штилю, українського кіно повернулося в кінотеатри 22 липня, коли в прокат вийшла довгоочікувана і, можна сказати, багатостраждальна через численні переноси спортивна драма «Пульс» Сергія Чеботаренко. Прем’єра стрічка відбулася на значних 228 екранах, які за перший вікенд принесли картині непогані 1,5 млн грн, що дозволило їй зайняти 7-е місце в українському бокс-офісі.

За півтора тижні прокату сума касових зборів «Пульс» досягла 2,6 млн грн при бюджеті 30 з гаком млн грн. Таким чином, ця картина поки що стала найуспішнішим українським фільмом року в українських кінотеатрах. Позитивні відгуки про картину дають надію, що за серпень цей результат буде щонайменше подвоєно.

Вже 19 серпня в прокат виходить фільм «Сторонній» режисера Дмитра Томашпольського, який має на своєму рахунку 11 нагород міжнародних кінофестивалів. Тепер і український глядач зможу оцінити вітчизняний хоррор. Паралельно в кінотеатрах стартує анімаційний фільм «Гуллівер повертається» режисера Іллі Максимова. А 24 серпня – «Червоний. Без лінії фронту». Отже серпень обіцяє бути гарячим для українського кінопрокату.

Джерело даних про збори: kino-teatr.ua

Читайте також

Кінопрем’єри літа 2021: українські фільми, на які слід чекати цього сезону