fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Безславні кріпаки онлайн

«Безславні кріпаки» онлайн: фільм вийшов на стрімінговій платформі

2 576

Український пригодницький фільм «Безславні кріпаки», який об’єднав самураїв, Дикий захід і образ Тараса Шевченка, тепер можна подивитись в онлайн-кінотеатрі.

Відтепер стрічку «Безславні кріпаки» можна переглянути онлайн на платформі Sweet.tv за посиланням. Вартість перегляду в HD-якості – 49 грн або за підпискою на цій платофрмі.

Нова кінокартина режисера та сценариста Романа Перфільєва — це чергова спроба осучаснити постать великого письменника Тараса Шевченко та зробити її популярною для молоді. Що буде, якщо письменник відкладе перо і візьме до рук самурайського меча?

За сюжетом дія у фільмі відбувається в 1844 році. Рятуючись від переслідування імператора Японії, на територію України потрапляє самурай. Випадково він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, якого вирішує навчити прийомам традиційних японських бойових мистецтв. Разом герої починають боротися за свободу українського народу.

Режисер та сценарист стрічки, знятої у жанрі пригодницької комедії — Роман Перфільєв (“Лиса гора”). Оператор — Дмитро Недря. Роль Тараса Шевченка виконує Роман Луцький, знайомий глядачам по “Сторожовій заставі” та фільму “Брати. Остання сповідь“, в образі самурая Акайо — Сергій Стрельников (“Олекса Довбуш“). Також головні ролі в картині виконують: Яків Ткаченко, Ген Сето, Катерина Слюсар, Андрій Борис, Андрій Малинович.

За словами творців, фільм “Безславні кріпаки” — це не тільки візуально смачна історія про самураїв в хасидських лахах, що мчать за обрій на жвавих, певно що крадених, конях. І не тільки каскадерські трюки, вибухи у перервах з майже комедійними стенд-апами Романа Луцького і Сергія Стрельникова. Це ще й захоплююча музика відомого по Netflix європейського композитора Dario Vero.

На початку фільм виробництва кінокомпанії Kristi Films (на чолі з продюсером Юрієм Мінзяновим) носив назву “Тарас Шевченко: Перший самурай”. Бюджет стрічки – 24,5 млн грн. Слоган фільму: «Катана, пістоль і сталеві вуса».

Читайте також

Погані хлопці: рецензія на фільм «Безславні кріпаки»