fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бокс-офіс україни

Бокс-офіс вересня: «Гуллівер повертається» проти міжнародних хітів

311

З якими касовими зборами завершили перший осінній місяць українські фільми в кінотеатральному прокаті.

Як і місяцем раніше, в українському прокаті правив бал анімаційний фільм «Гуллівер повертається». За 7 тижнів прокату стрічка зібрала 14 млн грн, що робить її, на даний момент, найкасовішим українським фільмом року. Після того, як прокат захопила «Дюна» режисера Дені Вільньова, мультфільм опустився на 10-ту сходинку кінопрокату, що, в цілому, не завадило їй добрати в прокаті. Тепер чекаємо на Гуллівера на стрімінгових платформах та телебаченні.

Незважаючи на низькі збори, продовжив свій прокат езотеричний детектив «Сторонній». Бокс-офіс фільму режисера Дмитра Томашпольського забезпечував переважно один із залів кінотеатру «Жовтень». За п’ять тижнів прокату стрічка зібрала 248 тисяч грн.

В жовтні прокат поповниться кількома українськими стрічками, дві з них – з високим потенціалом на касові збори. Вже 7 жовтня на екрани вийшла комедія «Бурштинові копи» режисерки Аліни Бухтіярової та документальний фільм «Май далеко — май добре» режисерки Ганни Ярошевич. А 21 жовтня – Дзідзьо-комедія «Де гроші?», в якій Михайло Хома виступив, як актор і режисер.

Джерело даних про збори: kino-teatr.ua

Читайте також

Прем’єри осені 2021: які нові фільми вийдуть в кінотеатрах країни