fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» із Євгеном Клопотенком вийде на Netflix

105

Перший у світі кулінарний тревел «Борщ. Секретний інгредієнт», приготування якого у Національному переліку нематеріальної культурної спадщини України, 30 березня вийде на стримінговій платформі Netflix.

Про це повідомив український шеф-кухар та ведучий Євген Клопотенко на своїй сторінці у facebook. В документальному фільмі Євген Клопотенко відправляється в подорож Україною, щоб знайти унікальні рецепти борщу, розкрити секретні інгредієнти, які роблять цю страву неповторною. Він хоче з’ясувати – який український борщ – справжній, що найголовніше в рецепті, що відрізняє, а що об’єднує українців різних регіонів.

За темою: 16 унікальних рецептів: серіал «Борщ. Секретний інгредієнт» виклали у вільний доступ

Цікаво, що відомий фуд блогер разом з авторами фільму під час подорожі знайшов 190 різних рецептів борщу, але до фільму ввійшли тільки найунікальніші з них. А під час експедиції, творці зібрали мальовничі кадри з Карпат, Бессарабії, Чорного моря, Приазов’я, Львова, Полісся, Ужгорода, Івано-Франківська і навіть з Чорнобильської АЕС, де досі готують борщ за радянськими рецептами.

Виробник фільму – Film.ua Group за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Креативна продюсерка – Наталка Якимович. Режисер фільму – Дмитро Кочнєв, оператор-постановник – Євген Сахно, ведучий – Євген Клопотенко. Тревел фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» режисера Дмитра Кочнєва отримав фінансування за результатами Конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну – PITCH UA.

Нагадаємо, фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» вийшов в обмежений кінопрокат 14 жовтня 2020 року у мережі кінотеатрів Планета Кіно.

Читайте також

Українська спортивна драма «Пульс» вийшла онлайн на Netflix