fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Нація футболу

Фільм Володимира Мули “Нація футболу” номіновано на AIPS Sport Media Awards 2022

122

Документальна стрічка “Нація футболу” боротиметься за найвище міжнародне визнання у галузі спортивних медіа. Проект номіновано на здобуття AIPS Sport Media Awards 2022 у категорії Video Documentary.

Про це стало відомо на сайті Держкіно. Як зазначається, оголошення результатів та церемонія нагородження відбудеться в Сеулі 9 травня 2023 року. Повний перелік довгого списку AIPS Sport Media Awards 2022 у категорії Video Documentary можна переглянути на сайті AIPS.

“Шанс вибороти перемогу для України у галузевій премії AIPS Sport Media Awards — чудова новина для всієї нашої команди. Переконаний, що “Нація футболу” припаде до душі міжнародному журі та складе конкуренцію проектам від провідних світових мовників”, — зазначає продюсер картини Володимир Мула.

Картина “Нація футболу” розповідає історію становлення української збірної по футболу, реконструюючи події завдяки ретельній роботи з архівами, зйомками бекстейджу та ексклюзивними зірковими інтерв’ю від Андрія Шевченка, Олега Блохіна, Йожефа Сабо, Артема Мілевського, Олександра Зінченко, Олександра Шовковського, Руслана Ротаня, Андрій П’ятова, Леоніда Буряка та інших зірок українського футболу.

Робота над фільмом велася понад рік. Окрім інтерв’ю з футбольними зірками та найдраматичнішими ігровими моментами, велика увага приділялась і персональним архівам журналістів та репортерів, що супроводжували збірну у певний період виступів Національної команди.

“Нація футболу” створена Teleprostir Studio за підтримки Державного агентства України з питань кіно й Міністерства культури та інформаційної політики України.

Нагадаємо, документальний фільм режисера Володимира Мули — про історію становлення української збірної — вийшов ексклюзивно в українських кінотеатрах 27 жовтня 2022 року.

Читайте також

Фільм “UKE/ЮКІ” з’явився на сервісі Amazon Prime Video