fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Червоний” Зази Буадзе: дивіться фільм онлайн разом з режисером

773

Цієї суботи маріупольський осередок Української академії лідерства запрошує до онлайн-перегляду кінострічки “Червоний” за участі режисера Зази Буадзе.

Кінопоказ в рамках проєкту “Фільмарі” від УАЛ Маріуполь відбудеться 23 травня о 17:45 онлайн. Для участі зареєструйтеся за посиланням. Після спільного онлайн-перегляду пройде обговорення фільму, на якому буде присутній режисер Заза Буадзе та актори – з ними можна буде поспілкуватися та задати питання.

Подія відбудеться за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Інформаційний партнер — “Нове українське кіно”.

Червоний

Кінострічка «Червоний» Зази Буадзе — український історичний бойовик, що вийшов в прокат 24 серпня 2017 року Він розповідає історію двох українців, з абсолютно різними долями, яких з’єднала одна тяжка подія — вони попали у табір ГУЛАГ. Навіть маючи відмінності, вони розуміють, що тільки підтримка один одного допоможе їм пережити каторги.

Головні ролі в картині зіграли Микола Береза, Олег Шульга, Олександр Мавріц, Любов Тищенко, Володимир Шпудейко, Олег Стефан та інші. Фільм знятий за романом Андрія Кокотюхи, який користувався мемуарами повстанців, публікаціями українських істориків, спілкувався із свідками, які бачили все власними очима та із відставним офіцером КДБ.

Нагадаємо, вже цього року має вийти продовження фільму під назвою “Червоний. Без лінії фронту” яке розповість історію становлення Данила Червоного та перенесе глядача в Кременець 1930-х років.

Читайте також

7 нових екранізацій книжок, які вже можна подивитися онлайн