fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Чілдрен Кінофест»

Фільми цьогорічного конкурсу «Чілдрен Кінофест» виклали у відкритий доступ

606

Переглянути онлайн 10 найкращих робіт фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів «Чілдрен Кінофест» цьогорічного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків можна безкоштовно на Youtube.

Про це повідомляють організатори фестивалю. Фільми-переможці конкурсу «Чілдрен Кінофест», зняті дітьми від 7 до 14 років, вже у відкритому доступі на Youtube-каналі «Чілдрен Кінофесту».

У цьому році звання Найкращого українського дитячого фільму року та нагороду у розмірі 20 000 грн отримала робота про вплив соціальних мереж на сучасних підлітків – «Сузір’я Єдинорога» 14-річної Влади Березанської з Фастова. Найкращими стрічками в категоріях 7-10 та 11-14 років стали фільми «Історія НЕЧТО» (реж. Васіліса Найдьонова, Всеволод Неймирок, Харків) та «Пандемія» (реж. Елеонора Чолак, Білгород-Дністровський). Переможці у цих категоріях отримали по 5 000 грн.

Приз глядацьких симпатій, який присуджується за результатом голосування глядачів на сайті фестивалю, та нагороду в розмірі 10 000 грн отримала стрічка «Білочка Софія» 9-річної Таїни Щегельської з Кам’янця-Подільського.

По темі: Найкращі фільми для дітей року: Чілдрен Кінофест оголосив переможців

Подивитись всі 10 короткометражних фільмів «Чілдрен Кінофест» можна на Youtube-каналі фестивалю за посиланняма один з них – Найкраща стрічка в категорії 11-14 років – на вибір нашої редакціі у нас на сайті нижче.

Пандемія

Реж. Елеонора Чолак, 13 років / 5 хв. / Білгород-Дністровський

Фільм про те, як насправді пандемія коронавірусу потрапила на Землю і реакція країн світу на нову хворобу.

Нагадаємо, фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголосив П’ятий конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми.

Читайте також –

9 нових дитячих повнометражних фільмів онлайн: де переглянути