fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

губка боб українською

На Netflix вийшов перший мультфільм з українським дубляжем

487

В каталозі стрімінгової платформи Netflix з’явився мультфільм з українським дубляжем. “Губка Боб: Втеча Губки” можна дивитися з українською аудіодоріжкою і субтитрами.

Як повідомляє ITC, дубляж зробила студія LeDoyen Studio. Спочатку він призначався для кінотеатрального показу, але через пандемію його скасували й натомість мультфільм вирішили випустити в цифрі. Netflix придбав права на показ мультфільму разом з українським дубляжем і додав його в свій онлайн-кінотеатр.

Фільм “Губка Боб: Втеча Губки” можна знайти в каталозі Netflix за посиланням. Дивіться також трейлер картини, в якій, між іншим, засвітився Кіану Рівз.

Нагадаємо, Netflix тільки готується до запуску українськомовної версії сервісу – наприкінці вересня цією роботою зайнялися «Так Треба Продакшн» та Postmodern Postproduction.

Netflix – один з найпопулярніших стрімінгових відеосервісів у світі. Компанія починала працювати як стартап з оренди фільмів на DVD. Тепер її оцінюють в $130 мільярдів. У квітні 2020 року на Netflix були підписані 182 млн осіб по всьому світу.

Читайте також

Netflix розпочав в Україні зйомки свого першого фільму