fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Чілдрен Кінофест

“Чілдрен Кінофест”: Оголошено VІІ конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми

411

Прийом робіт на участь у конкурсі “Чілдрен Кінофест” триває до 26 квітня 2020 року. 10 найкращих стрічок будуть показані в рамках фестивалю по всій Україні. Переможці конкурсу будуть відзначені призами від 5 до 20 тисяч гривень.

VІІ Чілдрен Кінофест відбудеться з 27 травня по 7 червня 2020 року у понад 20 містах України. За традицією, переможців визначать українські кінематографісти – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу “Перші ластівки” актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця 6-го Чілдрен Кінофесту “Викрадена принцеса”.

Почесним послом фестивалю цього року став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк.

“У ті часи, коли всі діти не можуть відірватись від смартфонів та планшетів, дуже круто, коли вони мають змогу дивитись хороше кіно на великому екрані. А ще краще, коли вони можуть долучитись до втілення на екрані власних історій, стати авторами справжніх кінофільмів і показати їх глядачам. Кіномистецтво – надзвичайно важлива частина культури, до якої варто долучати найменших глядачів з раннього віку, адже воно формує цінності, свідомість, творчий потенціал. Чілдрен Кінофест – фестиваль, створений з великою любов’ю до кіно і до дітей, і я дуже чекаю на цю світлу і творчу атмосферу”, – коментує продюсерка Юлія Сінькевич.

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. Повну програму фестивалю буде оголошено наприкінці квітня. Ознайомитися з умовами участі у конкурсі можна за посиланням.

Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних походів у кіно, залучати дітей до перегляду і створення кінофільмів. Усі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. Щороку Чілдрен Кінофест співпрацює з благодійними організаціями – на покази запрошуються діти із вразливих соціальних груп: постраждалі від конфлікту на сході України, діти з особливими потребами, сироти.