fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Де гроші Михайла Хоми

Комедія-квест “Де гроші” Михайла Хоми (Dzidzio) стартує в прокаті

480

Пригодницька комедія-квест “Де гроші” режисера Михайла Хоми (Dzidzio) виходить у всеукраїнський прокат вже сьогодні, 21 жовтня.

За сюжетом піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання “Де гроші” цікавить не тільки його. Всі в цьому будинку шукають гроші.

Головні ролі комедії-квесту виконують українська акторка театру та кіно Ада Роговцева (“Вічний поклик”, “Чоловіки є чоловіки”, “Сага”), співак та актор Михайло Хома (Dzidzio) (“Зірки за обміном”“Dzidzio Перший раз”), актори Сергій Либа (“Dzidzio Контрабас”) та Анна Буткевич (“Спадок брехні”).

Серед касту акторів також багато відомих зірок театру, кіно й шоу-бізнесу: Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Назарій Гук, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Юлія Магдич, Діма Варварук та інші.

Дивіться офіційний трейлер комедії-квесту “Де гроші” Михайла Хоми.

Історію відзняли за 23 дні в Києві та у Львові. Одна зі сцен відзнята на легендарному Личаківському цвинтарі у Львові. Крім того, спеціально для стрічки в одному з павільйонів площею 1 650 кв. м на кіностудії імені Довженка побудували інтер’єрні декорації імпровізованого будинку на кілька кімнат, зокрема тут і були знамениті кімнати-квести, де головні герої шукають гроші.

Режисер-постановник фільму – Михайло Хома, режисерська співпраця – Тарас Дронь, сценаристи – Сергій Алімов, Тарас Дронь, Сергій Либа, Павло Остріков, Кирило Тимченко, Михайло Хома та Діана Юраш. Оператор-постановник – Юрій Король, художник-постановник – Максим Німенко, креативний продюсер – Сергій Либа. Продюсери: Анатолій Безух, Діана Юраш.

Фільм створено DzidzioFilm за підтримки Державного агентства з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Проєкт “Де гроші” став одним із найдорожчих фільмів, на які Держкіно виділило кошти у 2020 році. Сумма державної підтримки склала 21,60 млн грн. Загальний бюджет картини – 27 млн грн.

Комедія-квест виходить на великі екрани українських кінотеатрів вже сьогодні, 21 жовтня. Дистриб’ютор: B&H Film Distribution.

Читайте також

Бокс-офіс вересня: «Гуллівер повертається» проти міжнародних хітів