fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Демони писанка

Наталія Ворожбит планує зняти містичну драму «Демони»

746

Представлено тизер нового проєкту «Демони» від авторки «Поганих доріг» та «Спіймати Кайдаша» Наталії Ворожбит.

Компанія Kristi Films опублікувала перший тизер до нового проєкту Наталії Ворожбит «Демони», який буде адаптацією однойменної п’єси режисерки. Проєкт повнометражного художнього фільму взяв участь у 14-му пітчингу Держкіно 25 вересня як “Ігровий авторський фільм”.

За сюжетом, безхатько з Росії на ім’я Славік потрапляє до гоголівських місцин близ Сорочинців. Там він знайомиться з Нінкою, яка згоджується його прихистити на зиму. З часом йому доведеться зіткнутися з містичними особливостями цього селища та таємничою особистістю господині.

Дивіться перший тизер драми з елементами містики «Демони»: відео

Автор сценарію та режисер – Наталія Ворожбит. Продюсери – Дмитро Мінзянов, Юрій Мінзянов. Розробкою фестивальної стратегії до фільму «Демони» займатиметься міжнародний сейлз-агент із Британії REASON8 Films.

Зйомки планують розпочати в Україні влітку 2021 року. Запланована дата національного прем’єрного показу – жовтень 2022 року. Загальний оголошений бюджет фільму 30 462 500, 00 грн.

Нагадаємо, фільм «Погані дороги» Наталії Ворожбит вперше покажуть в Києві в рамках програми «Фокус: Украина-Франция» на «Київському тижні критики», який пройде з 22 по 28 жовтня в кінотеатрі «Жовтень».

Читайте також –

Фільм “Погані дороги” Ворожбит здобув приз на Тижні кінокритиків у Венеції