fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

мати апостолів

До Дня українського кіно фестиваль «Бруківка» покаже військову драму «Мати Апостолів»

177

В рамках Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» 10 вересня відбудеться благодійний показ української військової драми режисера Зази Буадзе «Мати Апостолів», створену за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014—2015 роках.

За інформацією Kamianets-Podilsky International Film Festival ”Brukivka”, творча команда міжнародного кінофестивалю “Бруківка” готує на День українського кіно спеціальний благодійний захід для збору коштів Збройним силам України, який відбудеться о 17:00 в конференц-залі готелю «7 Днів».

Відбудеться показ української військової драми «Мати Апостолів», створеної ТОВ «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерства культури України. Головні ролі у військовій драмі режисера Зази Буадзе зіграли Наталія Половинка, Богдан Бенюк та Олександр Пожарський.

Це фільм-уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи Україну. Коли син потрапляє в небезпеку, мати без вагань кидається йому на допомогу. Заради спасіння дитини вона здатна на все! Навіть пройти крізь пекло війни.

За сюжетом, коли Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає у небезпечну мандрівку, повну несподіванок та пригод. Ніхто напевне не може сказати – чи вижив її син. Матері доведеться вступити у відчайдушну боротьбу з сильними ворогами заради спасіння свого сина. На цьому нелегкому шляху вона зі звичайної жінки, яка навіть не здогадується на що здатна, перетворюється на Мати, що втішає та рятує навіть пропащі душі.

Також організатори кінофестивалю представлять 4 короткометражні стрічки, які було створено у 2022 році після початку війни спільною ко-продукцією України з Німеччиною, Польщею та Угорщиною:

🎬 Створення символічної картини (2022), режисерка Євгенія Колеснікова (Україна/Угорщина) ‘9хв

🎬 Україна у вогні (2022), режисер Гаральд Франклін (Україна/Німеччина) ‘3хв

🎬 ПИШИ (2022), режисер Павел Майстренко (Україна/Польща) ‘14хв

🎬 Ветеран Драми (2022), режисер Райнер Людвіґс (Україна/Німеччина) ‘29хв

Подія відбуватиметься в рамках Кам’янець-Подільського міжнародного кінофестивалю «Бруківка». Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером заходу.

Бруківка

Читайте також

Українська військова драма «Мати Апостолів» Зази Буадзе вийшла онлайн