fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Віктор_Робот Анатолія Лавренішина

Анімаційна стрічка «Віктор_Робот» Анатолія Лавренішина вийшла онлайн

134

Український анімаційний фільм «Віктор_Робот» Анатолія Лавренішина вийшов на стримінговій платформі й доступний для онлайн перегляду на всіх територіях. 10% з продажу квитків перерахують у фонд «Повернись живим».

«Віктор_Робот» – це історія про далеке майбутнє. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захопливі пригоди двох друзів.

Міжнародна фестивальна прем’єра стрічки відбулася 26 вересня 2020 року у межах Національного конкурсу 11-го Одеського кінофестивалю, де стрічка здобула приз Глядацьких Симпатій. Також, фільм отримав премію українських кінокритиків «Кіноколо» як «Найкращий анімаційний фільм» у 2020 році. У 2021 році на Міжнародному фестивалі анімаційного кіно «Tofuzi» у Батумі «Віктор_Робот» Анатолія Лавренішина став «Найкращим повнометражним фільмом для дітей».

Озвучили мультиплікаційних героїв українські акторки та актори, зокрема Василь Мазур, Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Антон Слєпаков та інші.

Саундтреки до стрічки виконали гурт «Dakh Daughters», Мар’яна Головко та Марко Галаневич («ДахаБраха»), Антон Слєпаков («Вагоновожаті»), музику написав композитор Антон Байбаков. Пісня «Пола-ла-ла» (гурт «Dakh Daughters», Софія Байбакова)  відзначена «Золотою Дзиґою» як Найкраща пісня у 2021 році.

За темою: Пісня “Пола-ла-ла” з фільму «Віктор_Робот» визнана кращою за версією премії «Золота Дзиґа»

Виробництво фільму режисера Анатолія Лавренішина тривало понад три роки, над стрічкою працювало майже 200 професіоналів. Фільм створено студією анімації «Червоний собака» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Мультфільм «Віктор_Робот» доступний для перегляду в онлайн-кінотеатрі Takflix.

Читайте також

«Земля» Довженка в музичному супроводі «ДахаБраха» вийшла онлайн