fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Віктор_Робот

Пісня “Пола-ла-ла” з фільму «Віктор_Робот» визнана кращою за версією премії «Золота Дзиґа»

414

Композиція “Пола-ла-ла” гурту Dakh Daughters та Софії Байбакової до анімаційного фільму «Віктор_Робот», який вийде в широкий прокат 24 червня, здобула національну премію «Золота Дзиґа» у номінації “Найкраща пісня” 2021 року.

Українська кіноакадемія 12 червня оголосила лауреатів П’ятої Національної кінопремії «Золота Дзиґа». “Найкращою піснею” стала композиція “Пола-ла-ла” гурту Dakh Daughters та Софії Байбакової, що звучить у фантастичному анімаційному фільмі “Віктор_Робот” – про дружбу земної дівчинки Віки та робота Віктора. Музику до танцювального синглу «Пола-ла-ла» написав Антон Байбаков, слова – Марися Нікітюк.

За темою: «Пола-ла-ла»: саундтрек до мультфільму «Віктор_Робот» виконали Dakh Daughters і Софія Байбакова

Віктор_Робот

«Віктор_Робот» – повнометражний анімаційний фільм Анатолія Лавренішина, володар Призу глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю 2020 та найкращий анімаційний фільм за версією Національної премії кінокритиків «Кіноколо» 2020. Героїв картини озвучили зіркові українські актори Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Аглоткова.

Події стрічки відбуваються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захопливі пригоди двох друзів.

У трейлері звучить також композиція «Обсерваторія» (музика Антона Байбакова, слова Марисі Нікітюк) у виконанні Антона Слєпакова («Вагоновожаті») в супроводі дитячого хору під керівництвом Альони Галай. До виконання інших саундтреків стрічки долучилися Мар’яна Головко та Марко Галаневич («ДахаБраха»). Композитор стрічки – Антон Байбаков.

Анімаційний фільм «Віктор_Робот» створено студією анімації «Червоний собака» за підтримки Держкіно. Дистриб’ютор стрічки – компанія «Артхаус Трафік». Стрічка вийде в широкий прокат з 24 червня 2021 року.

За темою: Фантастична анімаційна стрічка «Віктор_Робот» вийде в прокат 24 червня 2021 року

Нагадаємо, у номінації “Найкраща пісня” також були представлені: “Вільна”, Тіна Кароль & Юлія Саніна (“Віддана”), “Жовтий скотч”, Юркеш (“Наші котики, або як ми полюбили лопати в умовах антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану”), “Танець рабів”, Святослав Вакарчук (“Номери”).

Читайте також

«Золота Дзиґа» 2021: названо всіх лауреатів Національної кінопремії