fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

саундтрек Віктор_Робот

«Пола-ла-ла»: саундтрек до мультфільму «Віктор_Робот» виконали Dakh Daughters і Софія Байбакова

746

Саундтреком до анімаційної стрічки «Віктор_Робот», яка вийде в широкий український прокат 24 червня, стала пісня «Пола-ла-ла» театрально-музичного гурту Dakh Daughters і Софії Байбакової.

Композиція «Пола-ла-ла», є номінантом цьогорічної Національної кінопремії «Золота Дзиґа», як найкраща пісня. Музику до танцювального синглу написав Антон Байбаков, слова – Марися Нікітюк.

«Віктор_Робот» – повнометражний анімаційний фільм Анатолія Лавренішина, володар Призу глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю 2020 та найкращий анімаційний фільм за версією Національної премії кінокритиків «Кіноколо» 2020. Героїв картини озвучили зіркові українські актори Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Аглоткова.

За темою: Фантастична анімаційна стрічка «Віктор_Робот» вийде в прокат 24 червня 2021 року

Події стрічки відбуваються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захопливі пригоди двох друзів.

У трейлері звучить композиція «Обсерваторія» (музика Антона Байбакова, слова Марисі Нікітюк) у виконанні Антона Слєпакова («Вагоновожаті») в супроводі дитячого хору під керівництвом Альони Галай. До виконання інших саундтреків стрічки долучилися Мар’яна Головко та Марко Галаневич («ДахаБраха»). Композитор стрічки – Антон Байбаков.

За темою: «Мавка-Русалка» Dakh Daughters з фільму «Гуцулка Ксеня» визнана як кращий саундтрек року (слухати онлайн)

Нагадаємо, у 2020 році Dakh Daughters здобули подвійну перемогу на церемонії нагородження Національної кінопремії «Золота Дзиґа» – за Найкращу музику і Найкращу пісню до фільму «Гуцулка Ксеня». Про гурт Dakh Daughters, знято драматичний мюзикл «Рози. Фільм-кабаре», національна прем’єра якого відбулася на фестивалі Docudays UA цієї весни.

Анімаційний фільм «Віктор_Робот» створено студією анімації «Червоний собака» за підтримки Держкіно. Стрічка вийде в український кінопрокат 24 червня 2021 року.

Читайте також

Саундтрек «Погані дороги»: у фільмі прозвучить пісня Макса Барських