fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Саундтрек Погані дороги

Саундтрек «Погані дороги»: у фільмі прозвучить пісня Макса Барських

448

Одним із головних саундтреків драми «Погані дороги» Наталки Ворожбит, яка вийде в український прокат з 20 травня, став хіт співака Макса Барських.

«Пісня “Туманы” набуває нової форми – тепер вона стає саундтреком до фільму-призера Венеціанського кінофестивалю “Погані дороги”», – йдеться в повідомленні Макса Барських у Facebook.

Це вже четверта композиція співака, яка стала саундтреком до українського кіно. «Полураздета» звучить в любовній комедії «Секс і нічого особистого». Одна з останніх робіт артиста, сингл «Имена», стала саундтреком до української еротичної драми «La Plage». Також композиції Барських прозвучали в молодіжному серіалі «Секс, Інста і ЗНО».

Дивіться кліп на пісню-саундтрек «Туманы» Макса Барських до фільму «Погані дороги»

Повнометражний дебют драматургині та сценаристки Наталки Ворожбит є екранізацією її хітової однойменної п’єси, яку ставили у Лондоні та Києві. Стрічка складається з п’яти окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом «Кіборги».

Світова прем’єра драми відбулася у програмі «Тиждень критики» Венеційського кінофестивалю у 2020 році, де вона була відзначена другою за престижністю нагородою – премією Circolo del Cinema di Verona як «найбільш інноваційна стрічка в конкурсі».

За темою: Фільм “Погані дороги” Ворожбит здобув приз на Тижні кінокритиків у Венеції

Українська прем’єра фільму пройшла на фестивалі «Київський тиждень критики» у програмі «Фокус: Україна-Франція». Наталка Ворожбит визнана авторкою найкращого повнометражного дебюту – режисерка здобула Національну премію кінокритиків «Кіноколо» у категорії «Відкриття року». А актори Юрій Кулініч та Оксана Черкашина визнані найкращими у відповідних акторських категоріях Премії. Також стрічка отримала п’ятнадцять номінацій на кінопремію «Золота Дзиґа», церемонія нагородження відбудеться у червні.

У ролях: Юрій Кулініч, Оксана Черкашина, Зоя Барановська, Марина Клімова, Анна Жураківська, Ігор Колтовський, Марина Клімова, Юлія Матросова, Анастасія Паршина, Катерина Жданович, Андрій Лелюх, Володимир Гурін, Дмитро Орлов, Оксана Вороніна, Сергій Соловйов.

Режисерка: Наталка Ворожбит. Продюсерами фільму виступили Юрій Мінзянов та Дмитро Мінзянов. Виробництво здійснив кінопродакшн «Kristi Films» за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Дистриб’ютор стрічки – кінокомпанія «Артхаус Трафік». Промокампанія фільму здійснюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У широкий український прокат «Погані дороги» вийдуть 20 травня.

Читайте також

Презентовано саундтрек до анімаційного фільму «Причинна» Андрія Щербака