fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

скажене весілля

Творці «Скаженого весілля» випустять комедійний серіал «Скажені сусіди»

466

«Всіх людей створив Бог, і тільки сусідів — диявол!» – під таким слоганом вийде новий комедійний серіал «Скажені сусіди» за мотивами «найскаженішої» української кінофраншизи.

Як повідомляє компанія-виробник на своєму сайті, Film.ua Group та 1+1 media працюють над першим власним оригінальним серіалом «Скажені сусіди» для платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ.

«Новий проєкт буде створений за мотивами кінотрилогії «Скажене весілля» і складатиметься з 24 епізодів тривалістю по 25 хвилин кожен», – йдеться в анонсі.

Як і раніше у кіновсесвіті «Скаженого весілля», на глядачів чекатимуть вже знайомі персонажі та нові герої франшизи. Історія Василя Середюка та його сім’ї буде присвячена «мирному часу»: не в екстремальних умовах нескінченних весіль, а звичайного повсякденного життя. Проте, навряд чи це життя можна назвати спокійним, —  зазначають творці серіалу.

«Скажені сусіди»

Фото: facebook Film.ua Group 

Проєкт серіалу «Скажені сусіди», що розповідатиме про стосунки вже улюблених персонажів і нових героїв, став одним із переможців другого пітчингу патріотичних фільмів від Мінкульту, він отримав фіннансування у розмірі 900 450 грн.

Точна дата виходу серіалу «Скажені сусіди» поки що невідома, як і терміни зйомок. Проєкт реалізується завдяки стратегічному партнерству Film.ua Group, медіагрупи 1+1 media та Київстар ТБ.

«У сучасному світі саме VoD-сервіси стають головними рушіями індустрії, відповідаючи на запит аудиторії – дивитися контент будь-де і будь-коли. Й, аби задовольнити цей запит, такого контенту – різноманітного, цікавого й оригінального – має весь час ставати дедалі більше… Й дуже тішить, що Україна починає долучатися до цього глобального процесу», – коментує CEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.

Нагадаємо, третя частина франшизи про весільні клопоти родини Середюків «Скажене весілля 3» Любомира Левицького у квітні вийшла онлайн на Київстар ТБ.

Цікаво, що касові збори трьох частин «Скаженого весілля» загалом склали понад 124 млн грн ($4,66 млн) та майже 1,4 млн проданих квитків. Минулого року «Скажене весілля 2» стало єдиним вітчизняним фільмом, що потрапив до ТОП-5 пошукових запитів українців у Google. ТБ, кінопрокатні і діджитал-права на показ фільмів франшизи продані у десятки країн світу, включно із Канадою, США, Польщею, країнами Європи та Латинської Америки. А в Україні «Скажене весілля» стало найрейтинговішою стрічкою серед усіх фільмів, показаних на ТБ від 2009 року на усіх українських каналах (частка прем’єри на 1+1 – 28,4% за аудиторією 18-54, 50 тис.+).

Читайте також

«Скажене весілля 2» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ