fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

зілля

“Зілля”, “Олена Теліга”, “Червоний”: до конкурсу патріотичних серіалів допустили 37 проєктів

357

МКіП опублікувало перелік допущених до пітчингу проєктів патріотичних серіалів. Серед них “Зілля” за твором Ольги Кобилянської, “Олена Теліга. Неймовірна” режисера Романа Бровко, “Червоний. Вогняне коло” Євгенія Коваленко та інші.

Список допущених до конкурсного відбору проєктів телевізійних серіалів патріотичного спрямування, Міністерство культури та інформаційної політики України опублікувало в суботу, 14 листопада. Як повідомляє MBR, всього до нього увійшли 37 потенційних серіалів.

У деяких проєктів, яким не пощастило на пітчингах Держкіно, – наприклад, «Олена Теліга. Неймовірна» від Star Media та «Зілля» від FILM.UA – є шанс стати серіалами. А компанія «Інсайт Медіа» вирішила спробувати зробити серіали зі своїх повнометражних фільмів «Гніздо горлиці» та «Червоний. Вогняне коло».

Приводимо повний список проєктів.

патріотичного спрямування

Як пише видання, інтриги додає те, що переможцями пітчингу MKіП зможуть стати лише ті проєкти, яким до 18 грудня 2020 року вдасться перетворити на готовий серіал, або ж ті, у яких до цієї дати будуть закінчені окремі етапи виробництва – девелопмент, розробка режисерського сценарію, підготовчий або знімальний період.

Фінансування надаватиметься в розмірі 50% від загального бюджету, а пітчинг відбудеться 25-26 листопада. Імена переможців дізнаємося 27 листопада.

Читайте також –

ТОП кінопроєктів, які перемогли на 14-му пітчингу Держкіно