fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Асоціація кіноіндустрії України підтримує 50-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість»

352

Уперше за свою історію Асоціація кіноіндустрії України виступає партнером Міжнародного короткометражного конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» та дарує грошову винагороду в розмірі 2000 доларів переможцю, якого визначатиме міжнародне журі фестивалю.

Голова Асоціації кіноіндустрії України Дмитро Суханов наголосив: «Ми обговорювали пропозицію нашої колеги та торішньої переможниці фестивалю Анастасії Буковської із членами Асоціації та вирішили, що підтримуємо конкурс. Ми раді бути частиною підтримки, саме молодих авторів, що пробують себе в короткій формі, чим дотримуємось місії Асоціації у сприянні молодим талантам. Це близько для Асоціації по всьому спектру наших освітніх програм і міжнародної репрезентації індустрії в світі.  Сподіваюся, що це стане щорічним ритуалом».

За темою: Новим Головою Асоціації кіноіндустрії України став Дмитро Суханов

Окрім того, член Асоціації кіноіндустрії України, компанія Radioaktive Film виступила продакшн-партнером кінофестивалю, а саме — виробила спільно із Fedoriv Agency рекламні ролики для нього.

«Скільки пам’ятаю себе, стільки ж пам’ятаю “Молодість”. Колись ми прогулювали пари заради цього чудового фестивалю, коли він відбувався восени. Радію, що зараз він “переїхав” у весну та літо. Ми вклали всю душу, і сподіваємося, що промо буде цікавим і зрозумілим», — поділилася спогадами Євгенія Яцута, продюсер та co-owner продакшну.

Режисеркою рекламних роликів виступила Анна Бурячкова. Додамо, що зараз авторка працює над повнометражним ігровим дебютом «Коли нам було 15», де продюсерами є члени Асоціації Наталя Лібет та Віталій Шереметьєв.

За темою: Вийшов тизер фільму «Коли нам було 15» про підлітків з 90-х

У попередні роки Асоціація кіноіндустрії України плідно співпрацювала з КМКФ «Молодість» під час організації українського національного стенда на кіноринку в Каннах, проведення освітніх програм у межах фестивалю та партнерських заходах на кшталт «Перший форум “Продакшн в Україні”».

Нагадаємо, ювілейний 50-й КМКФ «Молодість» відбуватиметься з 29 травня до 6 червня. Нагороди переможцям вручатиме відома українська актриса Ірма Вітовська, яка у 2019 році була головою Міжнародного журі 48-ї «Молодості».

___________

Головними напрямками діяльності Асоціації кіноіндустрії України (FIAU) є просування інтересів національних виробників аудіовізуального контенту, співпраця з органами державної влади та інформування про можливості кіновиробництва в Україні іноземних продакшенів.

Асоціація кіноіндустрії України є членом FIAPF – Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів, а також членом європейської асоціації незалежних кіновиробників CEPI.

Читайте також

Молодість 2021: ювілейний 50-й кінофестиваль відбудеться в травні