fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Коли нам було 15

Вийшов тизер фільму «Коли нам було 15» про підлітків з 90-х

1 424

Дивіться перший тизер майбутнього повнометражного фільму «Коли нам було 15» режисерки Анни Бурячкової про підлітків з 90-х, якими керує страх у вирішенні дорослих проблем.

Майбутній повнометражний ігровий фільм «Коли нам було 15», виробництва ТОВ «Діджітал Реліджн», став одним з кінопроєктів-переможців 13-го конкурсного відбору Держкіно за напрямом «Ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)». За результатами ж першого етапу відбору проєкт набрав одну з найбільших кількістів балів.

Зйомки фільму почнуться у березні-травні 2021 року у Києві. Запланована дата релізу в Україні – травень 2022 року, у Німеччині – лютий 2022 року.

У драмі, яка стане дебютом для режисерки Анни Бурячкової, розкажуть історію п’тнадцятирічної Тоні, яка намагається позбутися небезпечного хлопця і потрапляє в банду в новій школі. Тут вона зустрічає перше кохання, знайомиться зі своєю тілесністю і робить моральний вибір. Інтриги також додає те, що дія розгортається в 90-х.

Творці планують передати атмосферу підліткового світу 90-х – до того як планету захопили технології. Світ чуттєвості, в якому дуже страшно бути скривдженим.

“Це драма дорослішання в романтичному ключі. І насамперед – він для молодої аудиторії. Сподіваємося, що коли цей фільм вийде, підлітки, які подивляться його в кіно, вийдуть із зали з відчуттям того, що вони не самі й що хтось розуміє, що з ними відбувається”, – коментує фільм режисерка Анна Бурячкова.

Дивіться перший офіційний тизер «Коли нам було 15»: відео 18+

Анна Бурячкова також є режисеркою музичних, комерційних і документальних відео. Авторка кліпів для Onuka, Jamala, «Океан Ельзи», Стасік і «Друга Ріка».

Команда проєкту: Сценаристка – Марина Степанська, Анна Бурячкова. Операторка – Олена Чеховська. Художниця-постановниця – Олександра Патока. Художниця по костюмах – Дарія Фільшина. Художниця по гриму – Сабіна Гахраманова. Другий режисер – Андрій Морозов. Звук – Сергій Степанський. Музика – Zetetics. Режисер монтажу – Юрій Резніченко. Колорист – Марина Ткаченко. Продюсери – Наталія Лібет, Віталій Шереметьєв. Продакшен – ТОВ «Діджітал Реліджн» (DGTL RLGN).

Обсяг державної підтримки кінопроєкту становить 11 млн. 971 тис. 857 грн., при загальній вартості виробництва 14 млн. 366 тис. 228 грн.

Нагадаємо, Рада з державної підтримки кінематографії на відкритому засіданні від 9 липня затвердила перелік кінопроєктів-переможців 13-го конкурсного відбору Держкіно. За напрямом «Ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)» до переліку кінопроєктів-переможців включено 7 кінопроєктів, за напрямом  «Ігрові короткометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)» Рада включила до переліку 16 кінопроєктів.

Читайте також –

10 фільмів 13 кінопітчингу Держкіно, які точно можу стати хітами