fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Освітній герой

“Освітній герой”: в Україні запустили інтерактивний серіал у стилі ігрового навчання

481

“Освітній герой” — це перший український інтерактивний серіал, знятий у стилі ігрового навчання edutainment, в якому можна обирати дії героїв, як в комп’ютерній грі.

Проєкт створила команда “Освітнього Хабу міста Києва”, яка надихнулась культовим серіалом з множинним вибором сюжету “Чорне дзеркало” від компанії Netflix, — про це повідомляє пресслужба КМДА. — Унікальність серіалу в тому, що під час перегляду глядач керує діями головного героя, самостійно обираючи варіанти подальшого розвитку подій. У такий спосіб, фінал, а отже і успішність вирішення ситуації залежить саме від нього.

“На відміну від звичайних відео лекцій, кожна серія — це одночасно і цікавий квест, і комп’ютерна гра, і змагання з самим собою”, — розповів директор КНП “Освітня агенція міста Києва” Бадрі Лолашвілі.

Дивіться тизер серіалу “Освітній герой”: відео

Кожна серія присвячена конкретним життєвим ситуаціям, в яких яскраво демонструється необхідність володіння м’якими навичками (soft skills) для кар’єрного зростання та персональної ефективності.

“Ми продовжуємо створювати освітні продукти в інноваційному форматі edutainment, у якому поєднуються навчання та розваги. Адже у сучасному світі люди, з одного боку, постійно потребують нових знань, а з іншого — перевантажені інформацією і прагнуть більш легкого контенту. Саме тому ми пропонуємо розважатись з користю”, — зазначив Бадрі Лолашвілі.

Стати головним героєм інтерактивного серіалу “Освітній герой” можна безкоштовно на порталі “Освітнього Хабу міста Києва”. Глядачі зможуть спробувати отримати три мільйони гривень на свій проєкт, здійснити успішні продажі й досягти правильного виконання завдань від підлеглих.

Читайте також:

Мультсеріал “Книга-мандрівка. Україна” став частиною програми Всеукраїнської школи онлайн