fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Добро завжди перемагає»: в Україні створили мультфільм про російське вторгнення

387

Українські компанії «1+1 media», «Анімаград» та «Мамахохотала» створили мультфільм «Добро завжди перемагає» як відповідь на анімацію, яку розробила та поширює російська пропаганда.

Про вихід короткометражного анімаційного фільму «Добро завжди перемагає» повідомили пресрелізом порталу “Детектор медіа” самі творці фільму. Проєкт наразі доступний українською, російською та англійською мовами та перекладатиметься на інші.

У мультфільмі в метафоричній формі через історію взаємин дітей розповідається про те, як росія розв’язала війну на Донбасі та згодом перейшла до повномасштабного наступу, а також про реакцію світу на такі дії і вибір Україною європейського шляху.

«Зараз час, коли ми не тільки захищаємо кордони, міста, стоїмо на охороні безпеки й життя. Час, коли нам важливо тримати фронт інформаційний. І розмовляти з кожною аудиторією тією мовою, яку вона зможе почути і зрозуміти. Цей мультфільм — відповідь на маніпулятивну дезінформацію, яку поширює та насаджає рф, зокрема дітям. Мультфільм буде зрозумілим дітям із трьох років і допоможе дорослим знайти слова, щоби пояснити те, що відбувається», — розповідають автори.

Дивіться онлайн мультфільм «Добро завжди перемагає» на ютуб-каналі «1+1» або у нас на сторінці нижче.

Читайте також

“Війна’22 – Щоденники війни”: творці кінофестивалю “Бруківка” створили медійний проєкт про війну з рф