fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Війна’22 – Щоденники війни”: творці кінофестивалю “Бруківка” створили медійний проєкт про війну з рф

238

Три тижні йде жорстока війна росії проти Українського Народу. У Кам’янці-Подільському створили медійний проєкт “Війна’22 – Щоденники війни”, який фільмує історії людей, які втратили домівку внаслідок обстрілів, людей, які приїхали в Україну допомагати або ж людей, які своїм прикладом надихають інших працювати, боротися та допомагати армії.

Як повідомив порталу “Нове українське кіно” засновник кінофестивалю “Бруківка” Андрій Заєць, проєкт “Війна’22 – Щоденники війни” – це історії простих мешканців, відомих акторів театру та кіно, зірок шоубізнесу, а також волонтерів з інших міст і регіонів.

Також ведучий Міжнародного кінофестивалю “Бруківка” Георгій Торяник зробив звернення англійською мовою до представників культурної спільноти закордоном:

Як повідомляється, команда BRUKIVKA International Film Festival створила ряд соціальних роликів, які вже встигли побувати на національному телебаченні та деяких закордонних ЗМІ з посилами: “Закрите небо”, “Допомога один одному” та “Трибунал в Гаазі”:

​❗️Російський агресор відповість за свої злочини у міжнародному трибуналі в Гаазі.

Працівники Державного бюро розслідувань спільно з іншими правоохоронними органами документують всі злочини, вчинені російським агресором щодо нашої Батьківщини.

Вбивства українців, обстріли мирних будівель, лікарень, шкіл, знищення інфраструктури не залишаться безкарними. Окремо фіксуються факти використання військовими РФ озброєння, забороненого Женевською конвенцією.

Україна обовʼязково переможе, а російська влада на чолі з їхнім фюрером путіним – буде покарана!

🇺🇦 Слава Україні! Героям Слава!

Читайте також

Кошти з продажу фільму «Зошит війни» передадуть на українську армію