fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Зошита війни

Кошти з продажу фільму «Зошит війни» передадуть на українську армію

245

Онлайн-кінотеатр Takflix та творці стрічки «Зошит війни» (War Note) прийняли рішення передати 100% коштів із продажу фільму у фонд допомоги армії «Повернись живим».

Про це повідомляє прес-служба Takflix.com. Раніше 10% з продажу квитків на фільм передавали у фонд «Повернись живим» для закупівлі техніки спостереження, однак тепер творці фільму разом із Takflix прийняли рішення віддавати 100% коштів.

«Паніка, нагнітання і психологічний шантаж — важлива частина гібридної війни та спроби дестабілізації України. Як це не парадоксально, сьогодні важливо не просто зберігати спокій, а й продовжувати жити звичним життям — наприклад, дивитись кіно. Ми продовжуємо працювати, просуваємо якісне українське кіно і від сьогодні передаємо всі кошти з продажу одного з найважливіших фільмів безпосередньо на армію».

«Повернись живим» – один із найбільших фондів допомоги військовим, які воюють на Донбасі. Фонд займається постачанням та лагодженням техніки, навчанням військових та офіцерів. Зробити довільну пожертву можна на сайті фонду.

За темою: «Зошит війни» онлайн: фільм вийшов на стрімінговій платформі

Документальна стрічка «Зошит війни» (War Note) Романа Любого – це стрічка з особистих відеозаписів із телефонів та камер українських військових та добровольців. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео, та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.

Дивіться стрічку «Зошит війни» за посиланням. Фільм доступний мовою оригіналу з субтитрами на території України. Нижче дивіться трейлер.

Режисер стрічки – Роман Любий, Продюсер – Марко Супрун. Лінійні продюсери – Андрій Котляр, Володимир Тихий. Виробництво – Babylon 13. Операторська робота: Євген Шевченко, Олексій Болдирєв, Іван Матейко, Валерій Пузік, Роман Базенко, Володимир Небір, Дмитро Бабкін, Валерій Ананьєв.

Документальна картина отримала приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди на кінофестивалі Docudays-UA 2020 року, а також здобула перемогу на Kharkiv Meet Docs.

Нагадаємо, «Зошиту війни» мав вийти в кінотеатрах, але покази були скасовані через те, що Держкіно не видали фільму прокатне посвідчення на оригінальну версію стрічки.

Читайте також

Він наведе різкість у цьому місті: вийшов тизер короткометражного фільму “Оптика”