fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

оптика

Він наведе різкість у цьому місті: вийшов тизер короткометражного фільму “Оптика”

253

Команда короткометражної комедійної стрічки “Оптика”, в якій головну роль зіграв Андрій Римарук, представила офіційний тизер.

Про це повідомляє Держкіно, за підтримки якого був знятий фільм. Стрічка “Оптика” є короткометражним дебютом режисера Олексія Новікова.

Це кіно про неминучість перехідних станів, крізь які намагається продертися наш герой, крокуючи до нового життя. Військовий – цивільний, одружений – розлучений, проклятий – прощений: для опису проміжних етапів маємо лише абстрактне “–”, та жодної вербальної дефініції.

У ролях: Андрій Римарук (фільми “Атлантида”, “Відблиск”), Андрій Альохін, Тамара Антропова (фільм “Простір” 2021), Єгор Курищенко, Джонні Джен.

За сюжетом, це історія одного дня з життя Сергія Хатнього – 38-річного ветерана ООС, родом зі Стрижавки, що на Вінниччині, який по завершенню контракту вирішив розпочати нове життя. А це для нього означає – вкластися у бізнес в Києві, помиритися з дружиною та повернути прихильність батька, що відцурався через його участь у війні. В цей день Сергій зрозуміє, що почати нове життя неможливо. Чи стане йому мудрості відпустити те, що має стати його минулим, та мужності впорядкувати власне майбутнє?

Дивіться офіційний тизер короткометражного фільму “Оптика”.

Режисер – Олексій Новіков. Автори сценарію – Валерія Кальченко та Олексій Новіков. Продюсери – Віталій Шереметьєв, Олексій Згонік, Маріанна Новікова. Виробництво компанії ESSE Production House (виробник фільмів Стоп-Земля” 2021, “Парфенон” 2019 та ін.) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та фонду “Повернись живим”.

Постер фільму

оптика

Нагадаємо, актор Андрій Римарук зіграв одну з головних ролей у драмі «Відблиск / Reflection» режисера Валентина Васяновича, світова прем’єра якої відбулася на 78-ому Венеційському міжнародному кінофестивалі у 2021 році.

Читайте також

Вийшов трейлер драми «Відблиск» з Романом Луцьким у головній ролі