fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

серіал Скажені Сусіди

Прем’єра комедійного серіалу «Скажені сусіди» відбудеться на початку березня

239

Комедійний серіал «Скажені сусіди» – про запеклі сусідські війни між Василем Середюком та його ворогом з минулого – вийде 2 березня на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Про це повідомляють творці серіалу на своїй сторінці у Facebook. Комедія продовжить всесвіт кінотрилогії “Скажене весілля”. Протягом 24 епізодів глядачі спостерігатимуть за розвитком стосунків сімей Середюків, Крижанівських, Кардашян та Обомеянг і дізнаються, які зміни відбудуться в житті мешканців Яблунівки.

За темою: Творці «Скаженого весілля» випустять комедійний серіал «Скажені сусіди»

У сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду та ще й набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків свого темпераментного сімейства. Тож Василь (Назар Задніпровський) та Галина (Леся Самаєва) нарешті можуть приділити більше часу один одному. І, можливо б, у цій історії й надалі панувала гармонія, якби сусідка Оксана (Віра Кобзар) не привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився ніхто інший, як колишній однокласник Василя Середюка — Тарас Блащиковський (Віталій Іванченко) — котрий докучав малому Васильчику усі шкільні роки. Тож нехай почнеться нове протистояння!

Дивіться перший тизер комедійного серіалу «Скажені сусіди».

Ще одна сім’я, яку ми побачимо на екрані, — молоде подружжя Обомеянг. Молодша дочка Середюків Катя (Поліна Василіна) — вагітна. Її афро французький чоловік Франсуа (Джимі Воха-Воха) на час яблунівських канікул влаштовується в місцеву лікарню, адже за освітою він — хірург, тож тепер усіма силами намагатиметься вивести українську медицину на новий рівень. Проте, інноваційність спеціаліста, що приїхав з-за кордону, неабияк надокучає головному лікареві Іванові Михайловичу Буравчику (Володимир Миколаєнко), чиї корупційні плани просто тануть на очах.

У непосидючих бізнесменів Ольки (Інна Приходько), Ашота (Арам Арзуманян) та їхньої донечки Гаяне (Кіра Саяпіна) усе, як завжди, неспокійно: експресивне сімейство Кардашян, у чиїх стосунках і досі чимало перцю, розгортає операцію “тотальна економічна війна” проти бізнес-конкурента.

Улюбленець скаженої кінотрилогії — колоритний керівник місцевого БК Назарій Запухляк (Юрій Горбунов) — з’являтиметься на екрані ще частіше, адже готує чимало сюрпризів для своїх фанатів. Також глядачі побачать у кадрі новоспечених молодят Захара Середюка (В’ячеслав Хостікоєв) та Раду (Катерина Файн) у супроводі ромських родичів.

Не обійдеться й без непередбачуваної бібліотекарки Уляни (Катерина Рубашкіна) та харизматичного отця Євлампія (Потап), а ще в серіалі з’явиться новий персонаж — полковник Кулібаба (Дмитро Суржиков), який щосили намагатиметься втихомирити “скажених” сусідів.

Режисер-постановник: Олег Борщевський. Оператор: Максим Баєв. Автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко. Продюсери серіалу: Ірина Костюк, Надія Коротушка. Креативний продюсер: Микола Куцик. Креативна група: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко.

Серіал створюється Film.UA Group та Prototype Production за підтримки Держкіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Після виходу серіалу “Скажені сусіди” на онлайн-платформі Київстар ТБ згодом стрічку покажуть на телеканалі 1+1.

серіал Скажені Сусіди

Читайте також

Нове протистояння: вийшов тизер комедійного серіалу «Скажені сусіди»