fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

носоріг Повернись живим

Команда фільму «Носоріг» розпочинає благодійну акцію на підтримку української армії

209

Починаючи з 24 лютого 10 гривень з продажу кожного квитка на сеанси стрічки Олега Сенцова «Носоріг» в усіх кінотеатрах країни підуть на підтримку благодійного фонду «Повернись живим», що допомагає українським ветеранам та військовим, які воюють на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба «Артхаус Трафік». «Носоріг» – кримінальна драма про бурхливі 90-ті українського режисера Олега Сенцова. Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – на Київському тижні критики. Стрічка Сенцова була визнана найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі, а права на онлайн-прем’єру придбав стрімінговий сервіс Netflix.

За темою: Netflix придбав фільм «Носоріг» Олега Сенцова

Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини. Українську сторону виробництва представляють продюсер Денис Іванов («Артхаус Трафік») та Олег Сенцов («Край Кінема»). Польські співпродюсери – Даріуш Яблонський, Віолетта Камінська, Ізабела Войчік (Apple Film Production), німецькі – Хайно Декерт, Тіна Бьорнер (Ma.ja.de. Fiction). Міжнародний дистриб’ютор стрічки – компанія WestEnd Films.

Нагадаємо, що перед прем’єрою «Носорога» на Венеційському кінофестивалі команда фільму провела акцію на підтримку політв’язнів у Російській Федерації та в окупованому Криму.

«Повернись живим» – це багатоцільова громадська організація, яка складається з благодійного фонду з допомоги армії, навчального відділу для військових, ветеранського відділу, аналітичного центру та нішевого медіа. Всі кошти, які надходять на рахунки Благодійного Фонду використовуються виключно на потреби армії.

У широкий український прокат «Носоріг» вийшов 17 лютого. За перший вікенд фільм зібрав 3 689 711 гривень.

Читайте також

Кошти з продажу фільму «Зошит війни» передадуть на українську армію