fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Доброволець Ахтема Сеітаблаєва

“Доброволець” Ахтема Сеітаблаєва: екшн-серіал вийде на телеекрани 6 жовтня

1 925

6 жовтня на телеканалі ICTV відбудеться прем’єра шестисерійного детективного бойовика “Доброволець” Ахтема Сеітаблаєва – художньої історії, заснованої на реальних фактах.

Про це повідомляє пресслужба телеканалу. Патріотичний екшн режисера фільмів “Кіборги”, “Захар Беркут”, “Номери” розповідає про добровольця Дмитра, який навіть після повернення з війни не припиняє захищати Батьківщину. Дізнавшись, що в Києві готується теракт, він збирає команду колишніх бійців АТО, щоб знайти терористів і врятувати столицю від вибуху. Паралельно він намагається впоратися з важкою психологічною травмою через втрату побратимів на війні.

“Це художня історія, канвою для якої стали страшні реалії нашого часу. Як багато є самогубств після війни, як багато, на жаль, є людей, уражених посттравматичним синдромом, як багато болю виникає тут, в мирному житті. І ми не повинні це замовчувати. Про це треба говорити, щоб спільно знайти ту форму взаємин, щоб люди, які повертаються з фронту, відчували тепло і увагу”, – зазначив режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв.

По темі: Ахтем Сеітаблаєв: “Доброволець” – це спроба достукатися і до тих, хто повернувся, і до цивільних

Доброволець Ахтема Сеітаблаєва

Головну роль у картині “Доброволець” грає український актор, ветеран АТО Олег Шульга, відомий за фільмами “Позивний Бандерас” і “Червоний”. Олег брав участь у бойових діях на Сході в 2014-2015 роках, тому роль у стрічці для нього автобіографічна.

Одного з героїв команди добровольців та найкращого друга Дмитра грає Сергій Дерев’янко, який знімався в серіалах “Контакт” і “Нюхач-2”.  Також добровольців з команди Дмитра — сапера Андрія і десантника Ярика грають Олександр Пожарський і Олег Волощенко. Андрій Мостренко втілює на екрані майора СБУ Володимира, а Денис Гранчак — юриста Олега.

Роль головного лиходія серіалу “Доброволець” Ахтема Сеітаблаєва на прізвисько Скіф виконує актор і музикант Роман Мацюта, відомий за серіалами “Ментовські війни”, “Нюхач-2”, “Пес”.

Доброволець Ахтема Сеітаблаєва

Автори “Добровольця” консультувалися з багатьма військовими, які пройшли Донбас, щоб максимально реалістично передати дійсність на війні: як живуть в окопах, борються з ворогами і втрачають рідних, як тримають автомат, про що розмовляють, лягаючи спати в укритті, і про що мовчать, сидячи в засідці. Хоча, як стверджують творці серіалу, це перш за все художня історія, заснована на реальних фактах.

У серіалі буде багато видовищних боїв, перестрілок, вибухів і небезпечних трюків. А завдяки багатокамерній зйомці, як зазначив оператор картини Олексій Ламах, серіал вийде дуже динамічним.

Авторами сценарію виступили Анатолій Карлюга та Юлія Чернявська. Проєкт виробила продакшн-студiя В.I.К. за підтримки Українського культурного фонду. Продюсерами “Добровольця” стали Іванна Дядюра та Ігор Кондратюк.

Читайте також

«Іловайськ 2014. Батальйон Донбас» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ