fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Don't own it

Новий фільм Романа Перфільєва “Don’t own it” з’явився у вільному доступі

268

Дивіться онлайн короткометражний трилер під назвою “Don’t own it” від режисера фільму “Безславні кріпаки” Романа Перфільєва.

Новиною про реліз фільму “Don’t own it” поділився з порталом “Нове українське кіно” режисер та сценарист Роман Перфільєв. Він також виступив оператором своєї нової стрічки. 11 хвилинну англомовну стрічку вироблено компанією Sane Brain Productions.

За сюжетом, купивши рідкісну рушницю, колекціонер зброї має справу з незрозумілими подіями, які загрожують його життю.

Дивіться короткометражний трилер онлайн на Youtube-каналі Roman Perfilyev. У найвищий якості фільм можна переглянути на сайті FilmFreeway.

Головні ролі виконали Том Бенсон, Джастін Бенсон та Мелінда Каспер.

У фільмі використана музика до фільму: Dead Forest – Brian Bolger. Imagine A New Darker You – The Tower of Light. Serious – The Tower of Light. Worse – The Tower of Light. Voices in My Head – Quincas Moreira.

Постер фільму

Don't own it

Як стало відомо, попередня короткометражна стрічка режисера Романа Перфільєва «Кумар», знята в рідкісному для України жанру горрор, отримала Спеціальну згадку-відзнаку журі у програми міжнародних короткометражних фільмів у жанрі кіберпанк, постапокаліпсис, жахи та наукова-фантастика 5-ого кінофестивалю «Бруківка». Також фільм «Кумар» став Найкращим національним інді-фільмом фестивалю.

Читайте також

Короткометражний фільм “Кумар” Романа Перфільєва з’явився у вільному доступі